Dla tych, którzy nie lubią ograniczeń
Dla tych, którzy szukają wsparcia w nauczaniu domowym
Dla tych, którzy pomagają dzieciom sięgać gwiazd

O nas

Kim jesteśmy?

Naszą misją jest wspieranie rodziców, którzy zdecydowali się na edukację domową swoich dzieci. Chcemy towarzyszyć Wam w edukacyjnej podróży: motywować i służyć dydaktycznym oraz merytorycznym doświadczeniem. Podpowiadać, jak uczyć, oprowadzać po świecie wymagań edukacyjnych i pokazać, że nauka zgodna z podstawą programową może być ciekawa.

Co robimy?

Łączymy kreatywne metody nauczania z nowoczesnymi technologiami i dajemy Wam narzędzie elastycznie dopasowujące się do Waszych indywidualnych potrzeb.
Stwórz wspólnie z nami swoje własne Centrum Nauczania w domu.

Jak to robimy?

Dajemy Ci dostęp do Internetowej Platformy Edukacyjnej. Znajdziesz tam gotowe scenariusze zajęć, repetytoria i poradniki, które pozwolą Ci zaplanować naukę z dzieckiem krok po kroku. Do Waszej dyspozycji pozostają również zajęcia on-line z nauczycielami: Webinaria oraz Wideospotkania, a także system motywacyjny i program Kolega z Ławki. Koordynacją Twojej pracy z dzieckiem zajmuje się sztab doświadczonych pedagogów z psychologiem i logopedą na czele. To Ty decydujesz, z których narzędzi dydaktycznych będziecie korzystać w swoim prywatnym centrum edukacyjnym, a my zapewniamy Ci profesjonalną opiekę dydaktyczną.

Jak do nas dołączyć?

Chcę uczyć dziecko
w edukacji domowej

Opcja bezpłatna

Uczę dziecko
w edukacji domowej

Opcja bezpłatna

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych