O nas

Kim jesteśmy?

Centrum Nauczania Domowego jest placówką oświatowo-wychowawczą. Z sukcesem od 2009 roku wspieramy rodziny w edukacji domowej. Wykształciliśmy ponad 16 tysięcy małych Polaków na całym świecie – mamy swoich uczniów w całej Europie, Stanach Zjednoczonych, Korei Północnej, a nawet na Madagaskarze! Jesteśmy liderem nauczania domowego w Polsce!

Naszą misją jest wspieranie rodziców w indywidualnym nauczaniu swojego dziecka. Wierzymy, że nauka spersonalizowana i asynchroniczna, zgodna z kompetencjami edukacji 4.0 jest spójna z edukacją domową i daje najlepszy efekt.

Chcemy Wam służyć swoim doświadczeniem, kompetencjami i technologicznymi rozwiązaniami. Naszym celem jest motywowanie i wskazywanie odpowiedniego kierunku. W zmieniającym się w zawrotnym tempie świecie, chcemy towarzyszyć Wam i Waszym dzieciom w tej ważnej podróży, jaką jest edukacja.

Co robimy?

Wspieramy wszystkie rodziny w edukacji domowej i działamy na rzecz wzrostu popularności tej formy edukacji w Polsce. Wierzymy, że połączenie nowoczesnych technologii i edukacji domowej może być najlepszą metodą kształcenia dzieci. Budujemy i integrujemy środowisko domowych edukatorów.

Nasze podejście do nauki wypełnia założenia edukacji 4.0 i budowę “nowych kompetencji”, wspieramy rodziców i dzieci w efektywnym zindywidualizowanym nauczaniu dostarczając nowoczesne narzędzia oraz wsparcie najlepszych nauczycieli i ekspertów z dziedziny nauczania i psychologii.

Przez bliską współpracę z instytucjami naukowymi, w tym z Uniwersytetem Pedagogicznym w Krakowie, mamy pewność, że realizowane przez nas kształcenie i wychowanie dzieci zgodne jest z najnowszymi trendami w dziedzinie edukacji i szkolnictwa, spełniając jednocześnie kryteria i wymagania systemu oświaty. 

Jak to robimy?

Stawiamy na nowoczesne technologie, dajemy Wam narzędzia wspierające efektywne nauczanie Waszego dziecka w tym dostęp do platformy nauczania domowego, spotkania on-line, webinaria zarówno przedmiotowe, jak i rozwijające zainteresowania. Do Waszej dyspozycji pozostają także zajęcia w małych grupach, wideospotkania czy korepetycje.

Wypełniamy założenia nowoczesnej edukacji opartej na nauce asynchronicznej i spersonalizowanej. Zapewniamy wsparcie tutora oraz mentoring dla dzieci szczególnie uzdolnionych i takich, które chciałyby się rozwijać w konkretnej dziedzinie nauki.

Koordynacją Waszej pracy z dzieckiem zajmuje się sztab doświadczonych pedagogów z psychologiem i logopedą na czele. Współpracujemy ze szkołami przyjaznymi edukacji domowej. Dysponujemy wykwalifikowaną i pełną pasji kadrą nauczycieli, którzy służą pomocą na każdym etapie nauki. Mamy ekspertów od zajęć plastycznych, literackich, przyrodniczych z programowania czy szachów.

Dbamy o integrację dzieci zarówno na platformie gdzie prowadzimy program Kolega z Ławki, jaki na żywo podczas cyklicznych spotkań i warsztatów w grupach rówieśniczych rozwijających pasje i zainteresowania naszych uczniów. Tworzymy społeczność edukatorów domowych, umożliwiając wymianę doświadczeń rodziców podczas szkoleń, webinariów, konferencji. Stworzyliśmy dla Was dedykowaną grupę Edukatorów Domowych.

Blog

Lepsze zrozumienie pracy mózgu to lepsze wyniki w nauce

“Własna aktywność, zaangażowanie, współpraca, emocjonalność, ciekawość, możliwość popełniania błędów i wspólnego poszukiwania rozwiązań, to jest rzeczywistość na którą mózg dobrze reaguje.” – założenia neurodydaktyki, według Roberta Bieleckiego – twórcy Neurodydaktycznych…

Jak przejść na edukację domową?

Zmiana trybu edukacji swojego dziecka może wydawać się czymś bardzo skomplikowanym. Wbrew pozorom nie jest to jednak trudny proces. Wielu rodziców decyduje się dzisiaj na skorzystanie z alternatywy nauczania dziecka…

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych