Edukacja i indywidualne nauczanie dzieci w domu - Edukacja Domowa
 

Do rozpoczęcia roku szkolnego pozostało 12 dni!

NAsza misja

Centrum Nauczania Domowego powstało z inicjatywy rodziców i dzieci zaangażowanych w edukację domową. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom edukatorów domowych, stworzyliśmy profesjonalne, internetowe centrum kształcenia i wychowania dzieci uczących się w trybie nauczania domowego. Naszą misją jest zapewnienie kompleksowego wsparcia edukacyjnego wszystkim dzieciom spełniającym obowiązek szkolny poza szkołą w klasach 1-8. Nasze szkoły partnerskie, przyjazne edukacji domowej mają swoje siedziby w całej Polsce. Sprawdź, co możemy zaoferować Twojemu dziecku.
Go to internetowa PLATFORMA EDUKACYJNA

internetowa PLATFORMA EDUKACYJNA

Go to ZAJĘCIA ON-LINE z nauczycielami

ZAJĘCIA ON-LINE z nauczycielami

Go to SCENARIUSZE ZAJĘĆ LEKCYJNYCH

SCENARIUSZE ZAJĘĆ LEKCYJNYCH

Go to TELEFONICZNA POMOC DYDAKTYCZNA

TELEFONICZNA POMOC DYDAKTYCZNA

WSPARCIE W EDUKACJI DOMOWEJ

Centrum Nauczania Domowego oferuje swoim uczniom dostęp do Internetowej Platformy Edukacyjnej, która jest podstawowym materiałem edukacyjnym w spełnianiu obowiązku szkolnego poza szkołą. Internetowa Platforma Edukacyjna zawiera profesjonalne scenariusze lekcyjne stworzone przez doświadczonych nauczycieli w oparciu o najnowszą podstawę programową. Dzięki platformie edukacyjnej, która zawiera liczne materiały edukacyjne, gry i zabawy nauka możliwa jest w domu i łączy się z zabawą. Rodzice otrzymują również repetytoria, scenariusze lekcyjne i poradniki nauki, które ułatwiają pełnienie obowiązków nauczyciela. Dodatkowo dzieci mogą korzystać z webinariów czyli lekcji on-line prowadzonych przez wykwalifikowanych polskich nauczycieli. Pomoce naukowe są skonstruowane w formie interaktywnej, dzięki temu nauka staje się przyjemna, a dzieci chętnie wykonują ćwiczenia, rozwiązują zagadki i grają w gry edukacyjne. Projekt zrzesza wiele osób w tym rodziców, nauczycieli, a także szkoły przyjazne edukacji domowej w Polsce. Centrum Nauczania Domowego działa na terenie całego kraju.


UZYSKAJ DOSTĘP DO MATERIAŁÓW

Zobacz jak wygląda nauka na naszej Internetowej Platformie Edukacyjnej
KADRA PEDAGOGICZNA

Zajęcia prowadzą wykwalifikowani nauczyciele, którzy na codzień pracują w szkołach stacjonarnych w Polsce. Każdego dnia dbają o to, aby scenariusze lekcji były aktualizowane, a zajęcia on-line odbywały się na jak najwyższym poziomie.


UCZ SIĘ RAZEM Z NAMI!

Karolina Kruk-Urbańska

edukacja wczesnoszkolna

Patrycja Górna

Edukacja wczesnoszkolna

Małgorzata Janoska

przyroda

Monika Janik

język polski

Aneta Rudnicka

Edukacja wczesnoszkolna

Paulina Zdrojkowska

język polski

Sylwia Piętak

Edukacja wczesnoszkolna

Halina Bochniak

geografia

Opinie rodziców

Poniżej zamieszczamy opinie rodziców, którzy skorzystali z naszej oferty.

PARTNERZY

skontaktuj się z nami!

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

?
?