Edukacja i indywidualne nauczanie dzieci w domu - Edukacja Domowa
 

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny! Dołącz do nas!

NAsza misja

Centrum Nauczania Domowego powstało z inicjatywy rodziców i dzieci zaangażowanych w edukację domową. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom edukatorów domowych, stworzyliśmy profesjonalne, internetowe centrum kształcenia i wychowania dzieci uczących się w trybie nauczania domowego. Naszą misją jest zapewnienie kompleksowego wsparcia edukacyjnego wszystkim dzieciom spełniającym obowiązek szkolny poza szkołą w klasach 1-8. Nasze szkoły partnerskie, przyjazne edukacji domowej mają swoje siedziby w całej Polsce. Sprawdź, co możemy zaoferować Twojemu dziecku.
Go to internetowa PLATFORMA EDUKACYJNA

internetowa PLATFORMA EDUKACYJNA

Go to ZAJĘCIA ON-LINE z nauczycielami

ZAJĘCIA ON-LINE z nauczycielami

Go to SCENARIUSZE ZAJĘĆ LEKCYJNYCH

SCENARIUSZE ZAJĘĆ LEKCYJNYCH

Go to TELEFONICZNA POMOC DYDAKTYCZNA

TELEFONICZNA POMOC DYDAKTYCZNA

WSPARCIE W EDUKACJI DOMOWEJ

Centrum Nauczania Domowego oferuje swoim uczniom dostęp do Internetowej Platformy Edukacyjnej, która jest podstawowym materiałem edukacyjnym w spełnianiu obowiązku szkolnego poza szkołą. Internetowa Platforma Edukacyjna zawiera profesjonalne scenariusze lekcyjne stworzone przez doświadczonych nauczycieli w oparciu o najnowszą podstawę programową. Dzięki platformie edukacyjnej, która zawiera liczne materiały edukacyjne, gry i zabawy nauka możliwa jest w domu i łączy się z zabawą. Rodzice otrzymują również repetytoria, scenariusze lekcyjne i poradniki nauki, które ułatwiają pełnienie obowiązków nauczyciela. Dodatkowo dzieci mogą korzystać z webinariów czyli lekcji on-line prowadzonych przez wykwalifikowanych polskich nauczycieli. Pomoce naukowe są skonstruowane w formie interaktywnej, dzięki temu nauka staje się przyjemna, a dzieci chętnie wykonują ćwiczenia, rozwiązują zagadki i grają w gry edukacyjne. Projekt zrzesza wiele osób w tym rodziców, nauczycieli, a także szkoły przyjazne edukacji domowej w Polsce. Centrum Nauczania Domowego działa na terenie całego kraju.


UZYSKAJ DOSTĘP DO MATERIAŁÓW

Zobacz jak wygląda nauka na naszej Internetowej Platformie Edukacyjnej
KADRA PEDAGOGICZNA

Zajęcia prowadzą wykwalifikowani nauczyciele, którzy na codzień pracują w szkołach stacjonarnych w Polsce. Każdego dnia dbają o to, aby scenariusze lekcji były aktualizowane, a zajęcia on-line odbywały się na jak najwyższym poziomie.


UCZ SIĘ RAZEM Z NAMI!

Bozena Stachowska

Bozena Stachowska

Biologia
Aneta Rudnicka

Aneta Rudnicka

Edukacja wczesnoszkolna
Karolina Kruk-Urbańska

Karolina Kruk-Urbańska

Edukacja wczesnoszkolna
Tomasz Podstawski

Tomasz Podstawski

Geografia
Jolanta Popińska

Jolanta Popińska

Historia
Teresa Hrycaj

Teresa Hrycaj

Historia
Iwona Waligórska

Iwona Waligórska

Język polski
Katarzyna Panek

Katarzyna Panek

Język polski
Marek Stróżyk

Marek Stróżyk

Język polski
Musiał Monika

Musiał Monika

Język Polski
Joanna Zaguła

Joanna Zaguła

Logopeda
Małgorzata Janoska

Małgorzata Janoska

Przyroda

Opinie rodziców

Poniżej zamieszczamy opinie rodziców, którzy skorzystali z naszej oferty.

PARTNERZY

skontaktuj się z nami!

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

?
?

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest Centrum Nauczania Domowego z siedzibą w Nowym Targu, prowadzone przez BW Edukacja spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Krakowie. Sekretariat administratora znajduje się w Krakowie, przy ulicy Szlak 20/7, 31-153 Kraków, telefon: +48 12 399 43 59, adres e-mail: sekretariat@domowi.edu.pl, adres e-mail inspektora ochrony danych: kontakt@kancelariatusinski.pl.

Przetwarzanie odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) jako niezbędne do realizacji naszego prawnie uzasadnionego celu, którym jest udzielanie odpowiedzi na pytania dotyczące prowadzonej przez nas działalności.

Z uwagi na korzystanie przez administratora z poczty elektronicznej „Google mail”, dane osobowe mogą być przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy firmie Google Inc. z siedzibą w USA oraz do innych państw trzecich, w których działają podmioty, z których usług korzysta Google podczas przetwarzania danych osobowych. Przetwarzanie danych osobowych w państwach trzecich odbywa się w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską, dostępne pod adresem: https://eur-lex.europa.eu/legal-content/PL/TXT/HTML/?uri=CELEX:32010D0087&from=EN.

Dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania korespondencji, w ramach której udzielać będziemy odpowiedzi na Twoje pytania i przedstawiać nasze oferty, do chwili jej wyraźnego zakończenia lub wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania.

Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych osobowych oraz żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Z uwagi na fakt, że Twoje dane osobowe udostępnione w niniejszym formularzu przetwarzamy na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu, przysługuje Ci prawo do wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania danych ze względu na Twoją szczególną sytuację. Możesz je zrealizować przesyłając wiadomość pocztą elektroniczną lub tradycyjną na wskazane wyżej adresy do korespondencji.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do uzyskania odpowiedzi na zadawane pytania.