Bezpłatne materiały | Centrum Nauczania Domowego
Marzec 19, 2020

Bezpłatne materiały

 

Pobierz bezpłatne materiały edukacyjne

Drodzy Rodzice! Wiemy, że wielu z Was opiekuje się teraz codziennie swoimi dziećmi, ze względu na zamknięte szkoły. Mamy nadzieję, że jesteście bezpieczni.

Pamiętajcie, że nauka w domu nie musi być nudna!

Udostępniamy Wam materiały do druku, które przygotowaliśmy w ostatnim czasie dla naszych uczniów i ich rodziców. Zachęcamy do pobrania ich oraz wspólnej zabawy z dzieckiem!

 

Zapraszamy również do obejrzenia nagrań z naszych Webinariów dla Rodziców:

Poniżej kilka ciekawych zajęć plastycznych dla dzieci:

 

Centrum Nauczania Domowego to projekt edukacyjny, którego celem jest wsparcie dzieci uczących się w trybie nauczania domowego. Naszą misją jest zapewnienie kompleksowego wsparcia edukacyjnego oraz dydaktycznego wszystkim rodzinom, które podjęły wyzwanie i rozpoczęły edukację domową ze swoimi dziećmi. Dołącz do nas!

 

?
?

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest Centrum Nauczania Domowego z siedzibą w Nowym Targu, prowadzone przez BW Edukacja spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Krakowie. Sekretariat administratora znajduje się w Krakowie, przy ulicy Szlak 20/7, 31-153 Kraków, telefon: +48 12 399 43 59, adres e-mail: sekretariat@domowi.edu.pl, adres e-mail inspektora ochrony danych: kontakt@kancelariatusinski.pl.

Przetwarzanie odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) jako niezbędne do realizacji naszego prawnie uzasadnionego celu, którym jest udzielanie odpowiedzi na pytania dotyczące prowadzonej przez nas działalności.

Z uwagi na korzystanie przez administratora z poczty elektronicznej „Google mail”, dane osobowe mogą być przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy firmie Google Inc. z siedzibą w USA oraz do innych państw trzecich, w których działają podmioty, z których usług korzysta Google podczas przetwarzania danych osobowych. Przetwarzanie danych osobowych w państwach trzecich odbywa się w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską, dostępne pod adresem: https://eur-lex.europa.eu/legal-content/PL/TXT/HTML/?uri=CELEX:32010D0087&from=EN.

Dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania korespondencji, w ramach której udzielać będziemy odpowiedzi na Twoje pytania i przedstawiać nasze oferty, do chwili jej wyraźnego zakończenia lub wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania.

Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych osobowych oraz żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Z uwagi na fakt, że Twoje dane osobowe udostępnione w niniejszym formularzu przetwarzamy na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu, przysługuje Ci prawo do wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania danych ze względu na Twoją szczególną sytuację. Możesz je zrealizować przesyłając wiadomość pocztą elektroniczną lub tradycyjną na wskazane wyżej adresy do korespondencji.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do uzyskania odpowiedzi na zadawane pytania.