O nas

Naszą misją jest wspieranie rodziców w spersonalizowanym nauczaniu swojego dziecka, które daje edukacja domowa. Rozumiemy, że każde dziecko jest inne, ma inne talenty, predyspozycje, możliwości. Wiemy, że nauka dziś, to nie sztuka zapamiętywania, to sztuka rozumienia i umiejętności szukania. Chcemy służyć Wam swoim doświadczaniem, kompetencjami i technologicznymi rozwiązaniami. Motywować i wskazywać kierunek. W zmieniającym się świecie chcemy towarzyszyć Wam w tej edukacyjnej podróży. Wierzymy, że połączenie nowych technologii z edukacją domową daje najlepszy efekt.

Centrum Nauczania Domowego ma ponad 10 lat doświadczenia w kształceniu dzieci na odległość. Dzięki naszym siostrzanym projektom edukacyjnym, Polskie Szkoły Internetowe Libratus i Polonijka – Polonijna Szkoła Podstawowa, kształcimy polskie dzieci na całym świecie. Współpracują z nami ściśle Fundacja Edukacji Polonijnej oraz Fundacja Edukacji Domowej, działające na rzecz edukacji dzieci i młodzieży. Współpracujemy ze szkołami przyjaznymi edukacji domowej w całej Polsce. Dysponujemy wykwalifikowanym i pełnym pasji zespołem: nauczycieli, pedagogów, psychologów i logopedów, którzy służą naszym uczniom pomocą na każdym etapie nauki.