Centrum Nauczania Domowego

Jesteśmy pełnym wsparciem w edukacji domowej dla Ciebie i Twojego dziecka, więc jeśli go szukasz – właśnie znalazłeś! Wspólnie na pewno sobie poradzimy. Jesteśmy liderem nowoczesnej edukacji domowej w Polsce.  W tym obszarze działamy już ponad 13 lat. Wiemy czym jest odszkolnienie i  jak skutecznie sobie z nim poradzić. Zdajemy sobie sprawę z wyzwań czekających na rodziny w edukacji domowej, a naszą misją jest pomaganie w tej pięknej przygodzie. W końcu wyedukowaliśmy już ponad 16000 uczniów w 50 krajach!

Czym jest edukacja domowa?

To forma nauczania poza systemem szkolnym. Dziecko musi zostać zapisane do szkoły stacjonarnej, jednak obowiązek szkolny realizuje poza jej murami. Zmiana systemu szkolnego na edukację domową może sprawić, że Twoje dziecko będzie szczęśliwsze – bez sprawdzianów, ocen i presji. Edukacja domowa jest dopasowana do potrzeb dziecka i jego możliwości. Elastyczny tryb nauki pozwala na realizowanie jej w dowolnym czasie i miejscu. Nie bój się spróbować – jesteśmy po to, żeby Wam pomóc!

Zobacz co zyskasz dzięki edukacji domowej:

Wpływ na rozwój i kształcenie Twojego dziecka

Spersonalizuj naukę

Możliwość nauki w dowolnym miejscu i czasie

Brak ocen i sprawdzianów

Więcej czasu na rozwijanie pasji i zainteresowań

Dostęp do nowoczesnych metod kształcenia

Pogłębioną relacje z dziećmi

Radosne i pełne pasji do świata i nauki dziecko

Spersonalizowana i najlepsza forma kształcenia dla twojego dziecka

Edukacja domowa

Poznaj ofertę szkół w edukacji domowej

Edukacja domowa to dla Ciebie nowość? Zacznijmy od początku - wypełnij formularz, aby poznać ofertę naszych szkół i wszystkie szczegóły nauki z nami.

  Imię (rodzica):*

  Email:*

  Telefon:*

  Preferowane godziny kontaktu:

  Chcę zapisać się na Newsletter

  Dziękujemy za wypełnienie formularza!

  To świetna wiadomość, że poszukujesz informacji o edukacji domowej. Zaproznaj się z możliwościami, jakie oferujemy klikając w link poniżej.

  Oferujemy:

  całkowicie bezpłatne, pełne wsparcie w procesie przejścia na ed oraz w czasie nauki – nie zostaniesz z tym sam!

  nowoczesną platformę edukacyjną zawierającą wszelkie materiały do nauki – już nie musisz szukać pomocy naukowych w internecie

  – cykliczne spotkania na żywo w gronie edukatorów domowych: wspólne wyjazdy i eventy, warsztaty – przecież edukacja domowa to nie jest siedzenie w domu!

  – posiadamy kilkadziesiąt szkół przyjaznych edukacji domowej w całej Polsce które są doświadczone w tej formie nauki

  nauczycieli pełnych pasji i zaangażowania w prowadzone (nieobowiązkowe) zajęcia

  kontakt ze społecznością edukatorów domowych – w jednym miejscu zrzeszamy grupę wspaniałych ludzi, takich jak Wy!

  zajęcia rozwijające zainteresowania dzieci np. programowanie, zajęcia artystyczne – bo ED to miejsce na dziecięce pasje

  – konkursy z nagrodami i system motywacyjny – nasi uczniowie to uwielbiają!

  dla rodziców: webinary ze specjalistami z dziedziny edukacji, wychowania i psychologii dziecka  – bo jak mówi przysłowie ,,do wychowania dziecka potrzeba całej wioski”

  Mieszkasz za granicą, ale chcesz uczyć dziecko języka polskiego?

  Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Libratus to innowacyjny projekt edukacyjny, który oferuje bezpłatną polską edukację on-line. Uczestnictwo w projekcie umożliwia najmłodszym stały kontakt z językiem ojczystym oraz zapewnia wykształcenie zgodnie z polską podstawą programową. Nauczanie przebiega w formie kształcenia domowego, w którym rodzic pełni rolę nauczyciela dla swojego dziecka. Każdy uczeń otrzymuje legitymację szkolną oraz po przystąpieniu do egzaminu – państwowe świadectwo szkolne.

  Monika, Warszawa

  Dzięki Centrum Nauczania Domowego w końcu znaleźliśmy wspaniałą szkołę przyjazną edukacji domowej. Dodatkowo, nasz syn Tomek jest zachwycony materiałami na platformie, dzięki którym uczy się poprzez zabawę. Jako rodzice najbardziej cieszymy się z możliwości brania udziału w zajęciach z nauczycielami on-line. Spotkania pomagają Tomkowi usystematyzować wiedzę. Zawsze kiedy nie radzimy sobie z jakimś zagadnieniem, prosimy o kontakt naszego nauczyciela, który udziela nam pełnego wsparcia.

  Agnieszka, Gdańsk

  Razem z mężem długo zastanawialiśmy się nad rozpoczęciem edukacji domowej z naszą córeczką. Obawialiśmy się jednak, że nie poradzimy sobie z realizowaniem pełnej podstawy programowej. We wrześniu skontaktowaliśmy się z Centrum Nauczania Domowego, które zaoferowało nam pełne wsparcie i profesjonalne materiały edukacyjne. Dziś przy pomocy platformy edukacyjnej przygotowujemy Marysię do czerwcowego egzaminu. Po kilku miesiącach jesteśmy pewni, że realizowanie obowiązku szkolnego poza szkołą jest najlepszą możliwą opcją dla naszej 8-letniej pociechy.

  Paweł, Sędziszów Małopolski

  Nasz syn Janek realizuje nauczanie domowe od dwóch lat. W pierwszym roku uczyliśmy go przede wszystkim z podręczników, rok temu skorzystaliśmy z pomocy CND. Na dzień dzisiejszy już nie wyobrażam sobie pracy z dzieckiem bez platformy edukacyjnej. Jest to świetny materiał edukacyjny. Serdecznie zachęcam do skontaktowania się z Centrum każdego, kto zastanawia się nad edukacją domową dla swojego dziecka.

  Natalia, Poznań

  Ogromna pomoc i ciekawa oprawa. Lekcje zorganizowane czytelnie zachęcają do dalszej nauki. Dzieci wprost nie mogą doczekać się kolejnych zajęć. Duże ułatwienie dla rodziców

  Marzena, Lubusko

  POLECAM , genialna platforma edukacyjna na której są wszystkie materiały do nauki, filmy.. nie trzeba niczego szukać na własną rękę. Wszystko podane dosłownie na tacy. Zwykła szkoła takich materiałów nie zapewni. Dosłownie AŻ się chce uczyć tak wszystko jest w prosty, przejrzysty sposób zrobione. „Są dwa największe dary, które powinniśmy dać naszym dzieciom. Jednym z nich są korzenie a drugim skrzydła” (autor nieznany) Dzięki Centrum Nauczania Domowego dziecku które było stłamszone przez szkołę systemową wyrosły skrzydła. Bardzo dziękuję CND

  Masha, Gdańsk

  Platforma dostarcza wspaniałych i profesjonalnie przygotowanych narzędzi edukacyjnych. Korzystamy z niej z synkiem od niedawna i żałujemy, że wcześniej na nią nie trafiliśmy. Gorąco polecam!

  Justyna, Bobowa

  Gorąco polecam Centrum Nauczania Domowego ze względu na dobry kontakt z pracownikami oraz rewelacyjne metody nauki na Platformie Nauczania Domowego, dzięki której synowi udało się zaliczyć egzaminy całoroczne już w styczniu