Scenariusze zajęć lekcyjnych | Centrum Nauczania Domowego
Luty 12, 2018

Scenariusze zajęć lekcyjnych

Scenariusze zajęć lekcyjnych to gotowe materiały i treści edukacyjne, które wspierają rodziców w prowadzeniu lekcji. Dzięki profesjonalnym scenariuszom oraz repetytoriom każda lekcja staje się dla dziecka ciekawa i wyjątkowa. Materiały zawierają profesjonalne wskazówki nauczycieli i pedagogów na temat pracy z  dzieckiem.

 

Każda lekcja posiada konkretny plan i pomysł na jej realizację. Oczywiście każdy scenariusz może być dowolnie modyfikowany przez rodzica, który w edukacji domowej pełni rolę nauczyciela dla swojego dziecka.  Repetytoria pozwalają usystematyzować i powtórzyć zdobytą wiedzę.

 

Nasza kadra pedagogiczna składa się z kilkudziesięciu nauczycieli, którzy na co dzień pracują w szkołach stacjonarnych. Czuwają oni nad treściami zamieszczanymi na Internetowej Platformie Edukacyjnej, a także przygotowują scenariusze lekcyjne. Część z nich również spotyka się z uczniami podczas cotygodniowych lekcji on-line. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów edukacyjnych dla dzieci.  Bogata w treści edukacyjne Internetowa Platforma Edukacyjna  pomaga w łatwy i przyjemny sposób przyswoić materiał.

?
?