Akademia Sukcesu „Nasza Szkoła” Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8 im. Marii Konopnickiej w Białymstoku

Zapisz się

O szkole

Nasza szkoła, to szkoła pozytywnych emocji, bezpieczna i przyjazna dla uczniów, która od wielu lat prowadzi uczniów realizujących swoją ścieżkę edukacji poza szkołą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić dzieciom jak i rodzicom wsparcie na najwyższym poziomie. Jesteśmy szkołą, która zapewnia wysoki poziom edukacji i rzetelnie przygotowuje swoich uczniów do kolejnych etapów kształcenia. Dbamy o to, aby nie było konieczności uzupełniania wiedzy poza szkołą w ramach korepetycji, zajęć dodatkowych czy kursów językowych. Gwarantujemy ciągłość i spójność edukacyjną na wszystkich poziomach nauczania. Naszym priorytetem obok wysokiego poziomu nauczania jest wszechstronny rozwój i dobre wychowanie. Podejmujemy wiele ciekawych inicjatyw, realizujemy różnorodne projekty, dbamy o rozwój kompetencji językowych, społecznych i obywatelskich, które są kluczem do odniesienia sukcesu w przyszłości. Nieustannie zmieniamy się i rozwijamy dla naszych uczniów, których wychowujemy na aktywnych, mądrych i otwartych na świat młodych ludzi.

Jak wspieramy swoich uczniów?

Zapewniamy naszym uczniom wsparcie w zależności od potrzeb. Przy okazji kontaktu mailowego/telefonicznego rozmawiamy z rodzicami o ewentualnych trudnościach i sposobach w jaki moglibyśmy pomóc. Zapewniamy indywidualne konsultacje z nauczycielami oraz dodatkowe materiały. Oferujemy uczniom dodatkowe konsultacje z nauczycielami, w zależności od potrzeb.

Dlaczego właśnie my?

Naszą szkołę wyróżnia empatyczne podejście do uczniów. Jesteśmy szkołą przyjazną dziecku. Pracują u nas nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem, którzy rozumieją, iż nauka w domu różni się od pracy w szkole. Egzaminatorzy dbają o przyjazną atmosferę egzaminu i przeprowadzają go w jak najmniej stresujący sposób. Każdego roku dostajemy wiele podziękowań za naszą pracę.

Masz pytania?

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Karolina Opiatowska

tel. 577 650 770

sekretariat@naszaszkola.com.pl

Dołącz do nas już dziś

Ciesz się edukacją na miarę XXI w.

Galeria

Opinie o nas:

Monika

Polecam. Weidzieliśmy, że szkoła posiada kilka lat doświadczenia w prowadzeniu uczniów w edukacji domowej więc czuliśmy się bezpieczni, ale rzeczywistość przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Ogrom wsparcia, zainteresowania, egzaminy przeprowadzone w niesamowitej atmosferze. Zostajemy na kolejne lata 🙂