Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa “English Montessori School” w Katowicach

O szkole

Nasza Niepubliczna Szkoła Podstawowa „English Montessori School” mieści się w Katowicach w malowniczej i spokojnej dzielnicy Brynów. Jej założycielkami są dwie mamy, które miały wizję szkoły jako „domu dzieci”, czyli mądrego i ciepłego miejsca, przyjaznego najmłodszym oraz wspierającego ich rozwój. Szkoła istnieje od 2014 r.

Jak wspieramy swoich uczniów?

Nasi uczniowie mogą liczyć na wiele udogodnień. W przypadku klas 1-3 oferujemy:

– udział dziecka w egzaminach klasyfikacyjnych w 2 sesjach – zimowej i letniej, w trakcie roku szkolnego ze wszystkich przedmiotów,
– wypożyczenie podręczników na rok szkolny,
– jeśli zbierze się odpowiednia ilość chętnych – możliwość udziału rodziców w organizowanych przez nas płatnych warsztatach,
– możliwość uczestnictwa w pięciu Wielkich Opowieściach Montessori (dodatkowo płatne),
– możliwość objęcia dziecka opieką psychologa lub logopedy lub zajęciami gimnastyki korekcyjnej (dodatkowo płatne).

Klasom 4-8 dodatkowo zapewniamy możliwość dodatkowych godzinnych spotkań co 2 miesiące (lub 6 tygodni) z nauczycielem danego przedmiotu, który oferuje wsparcie dziecku w trudnych dla niego zagadnieniach. Można umówić się na konsultacje indywidualnie lub w grupie z innymi dziećmi (do uzgodnienia) – dodatkowo płatne.

Wnętrze szkoły Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "English Montessori School" w Katowicach

Dlaczego właśnie my?

Jesteśmy energicznym zespołem edukatorów z pasją, którzy pragną, aby nauka dla dzieci była przyjemnością. Stworzyliśmy w naszej szkole atmosferę szacunku i bezpieczeństwa. Dbamy o relacje i naszą społeczność.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Agnieszka Kocot-Łaszczyca
Numer telefonu: 603 425 204
Adres e-mail: office@englishmontessorischool.pl

– Blokowe egzaminy
– Indywidualny opiekun
– Integracja
– Konsultacje
– Opieka psychologiczna
– Internetowa Platforma Edukacyjna
– Podręczniki
– Zajęcia plastyczne

Dołącz do nas już dziś!

Pamiętaj, że ilość miejsc w tej szkole jest ograniczona! Zachęcamy do podjęcia decyzji jak najszybciej.