Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji “Olimpijczyk” w Poznaniu

ul. Kościerzyńska 76/78, 60-446 Poznań

O szkole

Rodzinną atmosferę, ciepło i kreatywną energię – to czujesz przechodząc przez drzwi Europejskiej Szkoły Aktywnej Edukacji “Olimpijczyk”. Założona w 1993 r. jest miejscem, w którym wierzymy w holistyczną edukację dla dzieci w przedszkolu i w szkole podstawowej. Staramy się być pomocą dla rodziców, którzy nam ufają. Wspólnie z nimi wychowujemy dzieci w trzech powiązanych ze sobą obszarach: umysł – edukacja intelektualna, ciało – edukacja fizyczna oraz duch / serce – edukacja dla wartości.

Jak wspieramy swoich uczniów?

Wierzymy w taką edukację i takie wychowanie, które umożliwiają naszym dzieciom osiągnięcie pełnego potencjału, dając im umiejętność i wiarę w siebie. Jesteśmy pewni, że pomoże im to w przyszłości znaleźć dla siebie godne miejsce w bardzo szybko rozwijającym się świecie. Uważamy, że można uwolnić pełen potencjał dziecka, kiedy ma ono wolność i swobodę rozwijania się. Relacje między dziećmi i nauczycielami są swobodne, choć oczywiście przepełnione obustronnym szacunkiem.

Dlaczego właśnie my?

Jesteśmy też szkołą przyjazną edukacji domowej, czyli homeschooling, nie tylko dla uczniów w Polsce, ale również spoza naszych granic, którzy chcą utrzymać kontakt z polskim językiem, kulturą.
Uczniów, którzy mają czas i możliwości, włączamy w nasze zajęcia stacjonarne w których uczestniczą w formie online.
Organizujemy raz w miesiącu spotkania dla uczniów nauczania domowego. Jest to czas na konsultacje z przedmiotów, a także zajęcia integracyjne. Oferujemy również lekcje online, przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty. Zapraszamy też naszych uczniów z edukacji domowej na wszelkie imprezy szkolne w tym wyjazdy i wycieczki. Ponadto osobom, które posiadają orzeczenia lub opinie z poradni, proponujemy wsparcie w zakresie zajęć specjalistycznych.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Agnieszka Rospenda
Numer telefonu: 797 426 040
Adres e-mail: biuro@olimpijczyk.edu.pl

– Konsultacje
– Opieka psychologiczna
– Wsparcie dla uczniów z orzeczeniem
– Internetowa Platforma Edukacyjna
– Podręczniki
– Zerówka

Dołącz do nas już dziś!

Pamiętaj, że ilość miejsc w tej szkole jest ograniczona! Zachęcamy do podjęcia decyzji jak najszybciej.