Niepubliczna Szkoła Podstawowa FEP w Katowicach

Zapisz się

O szkole

Niepubliczna Szkoła Podstawowa FEP w Katowicach jest jedną z niewielu szkół w Polsce, która specjalizuje się wyłącznie w edukacji domowej. Wszystkie dzieci zapisane do naszej placówki uczą się w trybie nauczania domowego. Dzięki temu zarówno dyrekcja jak i kadra pedagogiczna posiada bardzo duże doświadczenie w zakresie wspierania oraz egzaminowania uczniów realizujących obowiązek szkolny poza szkołą.

Jak wspieramy swoich uczniów?

Wszyscy uczniowie szkoły mogą skorzystać z bezpłatnego wsparcia podczas całego roku szkolnego. Zapewniamy dostęp do Platformy Nauczania Domowego oraz możliwość udziału w zajęciach on-line z przedmiotów objętych podstawą programową. Prowadzimy bezpłatne konsultacje z nauczycielami w siedzibie szkoły lub on-line. Dzieci mogą także uczestniczyć w zajęciach dodatkowych oraz brać udział w konkursach organizowanych przez szkołę. Istnieje możliwość blokowego zdawania egzaminów, które odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze.

Dlaczego właśnie my?

Szkoła powstała w 2016 roku i od poczatku działalności jest szkołą dedykowaną dzieciom uczącym się w trybie nauczania domowego. Każdego roku dołącza do nas kilkudziesięciu nowych uczniów, którzy wzbogacają naszą społeczność.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu z koordynatorem edukacji domowej w naszej szkole. Pani Karolina, chętnie odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości.

Karolina Zarzycka

tel. 577 079 734

szkola@polonia.edu.pl

Dołącz do Nas już dziś

Ciesz się edukacją na miarę XXI w.

Galeria

Opinie o nas:

Agnieszka

Razem z naszym synem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Niepubliczna Szkoła Podstawowa FEP w Katowicach.Wszystkie egzaminy bardzo płynnie się odbywają a syn zawsze może liczyć na pomoc. Ogromne zaangażowanie dyrektorki jak i innych nauczycieli sprawia że nauka oraz egzaminy są przyjemnością co jest bardzo ważne zwłaszcza w klasach początkowych.Doceniamy i dziękujemy za dotychczasową współp

Agnieszka

Jesteśmy w szkole FEP od 5 lat. Szkołę, a właściwie kadrę nauczycielską cenimy za kompetencje, wyrozumiałość, pomoc i gotowości do współpracy. Rzetelni, mili i pomocni nauczyciele sprawiają iż egzaminy przebiegają w dobrej o owocnej atmosferze. Bardzo dziękujemy że Jesteście !!!

Monika

Polecam tą szkołę każdemu kto myśli o edukacji domowej. Czuliśmy się zaopiekowani przez cały czas trwania roku szkolnego. Ogrom sympatii i wsparcia, którego nigdy nie doświadczyliśmy w szkole systemowej.

Anastazja

Wspaniała i profesjonalna kadra, bardzo życzliwie a zarazem rzetelnie prowadzone egzaminy dla dzieci.