Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Garwolinie

Zapisz się

O szkole

Centrum Edukacji Domowej tworzy przestrzeń do spotkania, wsparcia, wymiany doświadczeń i rozwijania pasji. Przestrzeń dla różnorodnych poszukiwań, wspólnych dążeń, odpowiedzialności i samodzielności. Jest to miejsce integracji rodzin uczących swoje dzieci w Edukacji Domowej. Zapewnia uczniom ED możliwość kontaktu z rówieśnikami tworząc warunki do bezpiecznego rozwijania kompetencji społecznych. Tworzy przestrzeń do rozwoju, wzmacniać kompetencje, słuchając, oferując miejsce na spotkania, zapraszając ciekawych ludzi.

Jak wspieramy swoich uczniów?

Wszyscy uczniowie szkoły mogą skorzystać z bezpłatnego wsparcia podczas całego roku szkolnego. Zapewniamy dostęp do Platformy Nauczania Domowego oraz możliwość udziału w zajęciach on-line z przedmiotów objętych podstawą programową. Prowadzimy bezpłatne konsultacje z nauczycielami w siedzibie szkoły lub on-line. Dzieci mogą także uczestniczyć w zajęciach dodatkowych oraz brać udział w konkursach organizowanych przez szkołę. Istnieje możliwość blokowego zdawania egzaminów, które odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze.

Dlaczego właśnie my?

Jesteśmy szkołą przyjazną edukacji domowej. Co roku z radością gościmy w progach naszej szkoły dzieci, które po roku samodzielnej pracy podchodzą do egzaminów klasyfikacyjnych i zdają je z rewelacyjnym rezultatem. Na każdym kroku nauki zapewniamy naszym uczniom wsparcie oraz możliwość konsultacji. Naszą szkołę cechuje indywidualne podejście do każdego dziecka, a naszym priorytetem jest zapewnienie uczniom optymalnych warunków rozwoju.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu z koordynatorem edukacji domowej w naszej szkole. Pan Radosław chętnie odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości.

Radosław Mitura

tel. 661-127-072

kontakt@montessori-garwolin.pl

Dołącz do Nas już dziś

Ciesz się edukacją na miarę XXI w.

Galeria

Opinie o nas:

Daniel

Współpraca ze szkołą przez cały rok szkolny odbywała się bez żadnego zarzutu. O wszystkim bylismy na bieżąco informowani. Szkoła udzielała nam niezbędnej pomocy jednocześnie nie ingerując za bardzo w proces kształcenia. Dostawaliśmy wolną przestrzeń i wlaśnie o to nam chodziło. Polecam każdemu.