Gdańska Szkoła Podstawowa w Gdańsku

Zapisz się

O szkole

Jesteśmy szkołą przyjazną nauczaniu domowemu. Z roku na rok w naszej szkole rośnie społeczność edukatorów domowych, co jest dla nas powodem do dumy. Wspieramy naszych uczniów na każdym etapie nauki. Dokładamy wszelkich starań, aby rodzice, którzy podejmują się pełnienia roli nauczyciela dla własnego dziecka otrzymali od nas należyte wsparcie.

Jak wspieramy swoich uczniów?

Wszyscy uczniowie szkoły mogą skorzystać z bezpłatnego wsparcia podczas całego roku szkolnego. Zapewniamy dostęp do Platformy Nauczania Domowego oraz możliwość udziału w zajęciach on-line z przedmiotów objętych podstawą programową. Prowadzimy bezpłatne konsultacje z nauczycielami w siedzibie szkoły lub on-line. Dzieci mogą także uczestniczyć w zajęciach dodatkowych oraz brać udział w konkursach organizowanych przez szkołę. Istnieje możliwość blokowego zdawania egzaminów, które odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze.

Dlaczego właśnie my?

Naszym celem jest stworzenie optymalnych warunków, które pozwalają na wszechstronny rozwój intelektualny, kulturalny i emocjonalny każdego ucznia. Jesteśmy szkołą wspierającą inicjatywę edukacji domowej.  Jako nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem zdajemy sobie sprawę z tego jak ważnym przeżyciem dla dziecka jest podejście do egzaminów klasyfikacyjnych. Dbamy o to, żeby w tym czasie zapewnić dziecku maksymalne wsparcie, komfort, poczucie bezpieczeństwa oraz przyjazną atmosferę.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu z koordynatorem edukacji domowej w naszej szkole, który chętnie odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości.

Magdalena Soliwoda

tel. +58 346 39 66

glogda@wp.pl

Dołącz do nas już dziś

Ciesz się edukacją na miarę XXI w.

Galeria

Opinie o nas:

Krystian

Mieliśmy okazje realizować ED w innej szkole w województwie pomorskim, wytrzymaliśmy niecałe pół roku. Od kiedy trafiliśmy do Gdańskiej, wiemy, że była to najlepsza decyzja jaką podjeliśmy. W razie potrzeby otrzymujemy konsultacje, dyrekcja jest przyjazna, nikt nie tworzy problemów na siłę i nie stresuje całej rodziny. Bardzo polecam.