Liceum Ogólnokształcące EMS w Katowicach

ul. J. Gallusa 10, 40-594 Katowice

Liceum Ogólnokształcące EMS mieści się w Katowicach w części zwanej Brynowem. Założycielkami Liceum są dwie mamy, które miały wizję szkoły jako miejsca mądrego, ciepłego oraz przyjaznego uczniom i ich rozwojowi. W roku szkolnym 2023/24 będziemy po raz pierwszy organizować nabór do naszego Liceum.

Warunkiem przyjęcia do szkoły jest wzięcie udziału w rozmowie kwalifikacyjnej.

Jak wspieramy swoich uczniów?

Nasi uczniowie w edukacji domowej mogą liczyć na nasze wsparcie. Egzaminy klasyfikacyjne organizowane są w 2 sesjach – zimowej i letniej, w trakcie roku szkolnego ze wszystkich przedmiotów. Oferujemy możliwość skorzystania z godzinnych spotkań co 2 miesiące z nauczycielem danego przedmiotu, który wspiera ucznia w trudnych dla niego zagadnieniach. Uczeń może umówić się na konsultacje indywidualnie lub w grupie – dodatkowo płatne. Istnieje też możliwość objęcia ucznia opieką psychologa – dodatkowo płatne.

Dlaczego właśnie my?

Jesteśmy energicznym i pełnym pasji zespołem edukatorów. Pragniemy, aby nauka dla naszych uczniów była przyjemnością. W naszej szkole panuje atmosfera szacunku i bezpieczeństwa. Wspólnie tworzymy zgraną społeczność i dbamy o dobre relacje.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Agnieszka Kocot-Łaszczyca
Numer telefonu: 603 425 204
Adres e-mail: office@englishmontessorischool.pl

– Konsultacje
– Opieka psychologiczna
– Internetowa Platforma Edukacyjna
– Podręczniki

Dołącz do nas już dziś!

Pamiętaj, że ilość miejsc w tej szkole jest ograniczona! Zachęcamy do podjęcia decyzji jak najszybciej.