Kreatywna Szkoła Montessori z siedzibą w Szczecinie

Zapisz się

O szkole

Jesteśmy szkołą przyjazną nauczaniu domowemu. Z roku na rok w naszej szkole rośnie społeczność edukatorów domowych, co jest dla nas powodem do dumy. Wspieramy naszych uczniów na każdym etapie nauki. Dokładamy wszelkich starań, aby rodzice, którzy podejmują się pełnienia roli nauczyciela dla własnego dziecka otrzymali od nas należyte wsparcie.

Jak wspieramy swoich uczniów?

Wszyscy uczniowie szkoły mogą skorzystać z bezpłatnego wsparcia podczas całego roku szkolnego. Zapewniamy dostęp do Platformy Nauczania Domowego oraz możliwość udziału w zajęciach on-line z przedmiotów objętych podstawą programową. Prowadzimy bezpłatne konsultacje z nauczycielami w siedzibie szkoły lub on-line. Dzieci mogą także uczestniczyć w zajęciach dodatkowych oraz brać udział w konkursach organizowanych przez szkołę. Istnieje możliwość blokowego zdawania egzaminów, które odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze.

Dlaczego właśnie my?

Kreatywna Szkoła Montessori została założona 1 września 2019 roku. Misją naszej Szkoły jest czynić dzieci szczęśliwymi ludźmi. Wspólnie z Rodzicam. W duchu Pedagogiki Marii Montessori i Komunikacji Tomasa Gordona „Bez zwycięzców i bez pokonanych”. W zgodzie z neurodydaktyką.

Uczymy się aby wiedzieć.
Uczymy się aby działać.
Uczymy się aby współpracować.
Uczymy się aby być.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu z koordynatorem edukacji domowej w naszej szkole, który chętnie odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości.

Katarzyna Antoniak 

tel. 575 566 959

biuro@ksmontessori.pl

Dołącz do nas już dziś

Ciesz się edukacją na miarę XXI w.

Galeria

Opinie o nas:

Monika

Trudno znaleźć w naszym pięknym Szczecinie szkołę przyjazną edukacji domowej, ale nam się to udało dzięki CND. Szkoła Kreatywna jest kreatywna nie tylko z nazwy, ale też w rzeczywitości. 🙂 Podczas nauki w edukacji domowej otrzymujemy duże wsparcie, propozycje metod pracy, konsultacji, udział w zajęciach dodatkowych. Jest to idealna opcja dla rodziców, którzy dopiero zaczynają edukacje domową i bo