Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Niebieska 21” w Krośnie (klasy 1-7 SP)

Zapisz się

O szkole

Jesteśmy szkołą przyjazną nauczaniu domowemu. Z roku na rok w naszej szkole rośnie społeczność edukatorów domowych, co jest dla nas powodem do dumy. Wspieramy naszych uczniów na każdym etapie nauki. Dokładamy wszelkich starań, aby rodzice, którzy podejmują się pełnienia roli nauczyciela dla własnego dziecka otrzymali od nas należyte wsparcie.

Jak wspieramy swoich uczniów?

Wszyscy uczniowie szkoły mogą skorzystać z bezpłatnego wsparcia podczas całego roku szkolnego. Zapewniamy dostęp do Platformy Nauczania Domowego oraz możliwość udziału w zajęciach on-line z przedmiotów objętych podstawą programową. Prowadzimy bezpłatne konsultacje z nauczycielami w siedzibie szkoły lub on-line. Dzieci mogą także uczestniczyć w zajęciach dodatkowych oraz brać udział w konkursach organizowanych przez szkołę. Istnieje możliwość blokowego zdawania egzaminów, które odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze.

Dlaczego właśnie my?

W naszej szkole dzieci uczące się w trybie nauczania domowego mają możliwość wziąć udział w zajeciach dodatkowych organizowanych dla dzieci uczących się stacjonarnie. Pozwala to na poznanie kolegów i koleżanek ze szkoły tradycyjnej oraz nawiązanie bliższych relacji. Egzaminy odbywają się w przyjaznej atmosferze w terminach ustalonych wcześniej z rodzicami. Istnieje możliwość blokowego zdawania egzaminów. Serdecznie zapraszamy uczniów klas 1-7 Szkoły Podstawowej.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu z koordynatorem edukacji domowej w naszej szkole, który chętnie odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości.

Andrzej Gregorczyk

tel. 737-169-186 lub 780 151 434

andgregorczyk@op.pl

sekretariat@niebieska21.pl

Dołącz do nas już dziś

Ciesz się edukcją na miarę XXI w.

Galeria

Opinie o nas:

Joanna

Świetna, nowoczesna placówka z mądrym podejściem do dziecka i jego kształcenia. Jako rodzice uczący swoje dziecko w edukacji domowej, jesteśmy bardzo zadowoleni. Można brać udział w zajęciach dodatkowych, wycieczkach, uroczystościach, o ile oczywiście dziecko ma na to ochotę 🙂 Wszystkie decyzje są zostawiane rodzicom, ale w razie potrzeby, szkoła udziela wspacia merytorycznego. Polecam 🙂

Magdalena

Fantastyczna szkoła. Bardzo kompetentna i pomocna kadra kierownicza. Atmosfeta w szkole super Polecam