Niepubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Mańkowice

Zapisz się

Jesteśmy małą, kameralną szkołą z bogatą tradycją i osiągnięciami w wielu dziedzinach. Od 2004 roku w rozwoju placówki pomaga Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Mańkowice. Cieszymy się uznaniem w regionie i lokalnym środowisku za naszą wszechstronną działalność na rzecz społeczności, obejmującą kulturalne i artystyczne inicjatywy, działalność charytatywną oraz wsparcie dla sportu.

Jak wspieramy swoich uczniów?

W naszej szkole stawiamy na przyjazne podejście do edukacji, korzystając z różnorodnych form aktywizacji uczniów przy użyciu nowoczesnych technologii. Oferujemy atrakcyjne zajęcia sportowe oraz inspirujące warsztaty, które rozwijają zainteresowania naszych uczniów. Dodatkowo, z myślą o ich wszechstronnym rozwoju, nasi uczniowie otrzymują wsparcie od pedagoga szkolnego i logopedy. Dla tych, którzy potrzebują specjalnej uwagi, prowadzimy również zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, aby każde dziecko mogło osiągnąć swój pełny potencjał.

Dlaczego właśnie my?

W naszej szkole tworzymy ciepłą, przyjazną i rodzinną atmosferę. Do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie, zapewniając mu najlepsze wsparcie. Nasza kadra pedagogiczna to nie tylko wykwalifikowani specjaliści, ale również ludzie z ogromnym sercem, które wkładają w swoją pracę.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Magdalena Wiśniewska
Numer telefonu: 694 931 555
Adres e-mail: mgdalenaw@interia.eu

– Blokowe egzaminy
– Integracja
– Konkursy
– Konsultacje
– Wsparcie dla uczniów z orzeczeniem
– Internetowa Platforma Edukacyjna
– Podręczniki
-Uroczystości

Dołącz do nas już dziś!

Pamiętaj, że ilość miejsc w tej szkole jest ograniczona! Zachęcamy do podjęcia decyzji jak najszybciej.