Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Żelaźnie

Żelazno 101, 57-361 Żelazno

Jesteśmy małą placówką położoną w sercu gminy Kłodzko, w województwie dolnośląskim. Nasza szkoła prowadzona jest przez Stowarzyszenie Inicjatywa Edukacyjna “NASZE ŻELAZNO”. Działamy w ramach różnorodnych projektów unijnych i ministerialnych oraz współpracujemy z fundacjami, które wspierają rozwój edukacji. Dzięki tym inicjatywom nasi uczniowie mają dostęp do bezpłatnych aktywności dodatkowych, takich jak zajęcia teatralne, plastyczne, kulinarne, ekologiczne czy lekcje języka angielskiego. Naszą pasją jest praca z dziećmi, w której stawiamy na tworzenie atmosfery pełnej bezpieczeństwa i akceptacji.

Jak wspieramy swoich uczniów?

Nasza szkoła szczególnie troszczy się o uczniów z różnymi potrzebami edukacyjnymi. Dostosowujemy naszą pracę do indywidualnych potrzeb każdego ucznia, tworząc warunki do rozwoju ich talentów, pasji i zainteresowań za pomocą różnorodnych projektów edukacyjnych. Zajęcia prowadzone są przy pomocy technologii informacyjno-komunikacyjnych, przez co zrozumienie trudnych zagadnień staje się łatwiejsze. Nasza wykwalifikowana kadra nauczycielska zawsze służy pomocą i stara się sprostać potrzebom każdego ucznia.

Dlaczego właśnie my?

Każdy uczeń jest dla nas ważny, niezależnie od tego, czy uczęszcza do nas stacjonarnie, czy też uczy się w edukacji domowej. W naszej szkole kładziemy nacisk na wzajemny szacunek, poczucie własnej wartości i pracę z innymi. Nasze dzieci rozwijają otwartość na nowe doświadczenia oraz odwagę w odkrywaniu świata.

Czym się wyróżniamy?

– Indywidualne podejście do każdego ucznia.
– Wyjątkowa kadra pedagogiczna.
– Tworzymy domową atmosferę.
– Stawiamy na współpracę z rodzicami.
– Zachęcamy do udziału w projektach.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Agata Kulczak
Numer telefonu: 667 222 737
Adres e-mail: sp.zelazno@interia.pl

– Blokowe egzaminy
– Indywidualny opiekun
– Integracja
– Konkursy
– Konsultacje
– Wsparcie dla uczniów z orzeczeniem
– Internetowa Platforma Edukacyjna
– Podręczniki
– Uroczystości
– Zajęcia plastyczne
– Zajęcia sportowe
– Zerówka

Dołącz do nas już dziś!

Pamiętaj, że ilość miejsc w tej szkole jest ograniczona! Zachęcamy do podjęcia decyzji jak najszybciej.