Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Garwolinie

ul. Jana Pawła II 5, 08-400 Garwolin

Jesteśmy kameralną szkołą, która wspiera licealistów uczących się w edukacji domowej. Jako priorytet stawiamy sobie bezpośredni kontakt z uczniem i rodzicem. Staramy się zrozumieć ich sytuację i potrzeby, do których dostosowujemy cały przebieg edukacji.

Jakie rozszerzenia może wybrać uczeń:
język angielski, język polski, matematyka, biologia, geografia, fizyka, chemia, informatyka, filozofia, historia, wiedza o społeczeństwie

Zasady rekrutacji do naszej szkoły:

Klasa 1 – 150 % (uzyskanych na podstawie wyników egzaminu ósmoklasisty)

Języki obce, które może wybrać uczeń:
angielski, hiszpański, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski.

Jak wspieramy swoich uczniów?

Nasi uczniowie to grupa osób o różnych potrzebach i zainteresowaniach. Niektórzy z nich są aktywnymi sportowcami, inni realizują się artystycznie, z kolei inni podróżują z rodzinami po świecie. Są też tacy, którzy po prostu chcą skupić się na ważnych dla siebie przedmiotach i poświęcić im więcej czasu. Rozumiemy wszystkie te sytuacje i staramy się towarzyszyć naszym uczniom w ich indywidualnych drogach życia. W naszej szkole mamy także uczniów z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego oraz z opiniami psychologicznym. Staramy się im zapewnić właściwe wsparcie i dostosowania.

Dlaczego właśnie my?

W naszej szkole mamy bardzo elastyczny grafik egzaminów i nie narzucamy konkretnych terminów. Uczniowie mają bezpośredni kontakt z dyrektorem i wszystkimi nauczycielami, z którymi bezpośrednio umawiają się na egzaminy. Klasy I – II otrzymają wsparcie Centrum Nauczania Domowego. Organizujemy zajęcia z matematyki, fizyki, chemii, polskiego, angielskiego oraz przedmiotów maturalnych. Zapewniamy też opiekę psychologiczną oraz wsparcie terapeutyczne dla potrzebujących.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Radosław Mitura
Numer telefonu: 661 127 071
Adres e-mail: liceum@garwolin.edu.pl

– Blokowe egzaminy
– Indywidualny opiekun
– Konsultacje
– Wsparcie dla uczniów z orzeczeniem
– Internetowa Platforma Edukacyjna

Dołącz do nas już dziś!

Pamiętaj, że ilość miejsc w tej szkole jest ograniczona! Zachęcamy do podjęcia decyzji jak najszybciej.