Niepubliczna Szkoła Podstawowa Montessori w Wieliczce

O szkole

Nasza szkoła od kilku lat prowadzi uczniów realizujących obowiązek szkolny poza szkołą. Jesteśmy szkołą nowoczesną, innowacyjną, otwartą na potrzeby uczniów
oraz alternatywne formy kształcenia. Serdecznie zachecamy do dołączenia do naszej społeczności!

Zajęcia dodatkowe

Istnieje możliwość przeprowadzania bezpłatnych konsultacji z nauczycielami w siedzibie szkoły lub online. Dzieci mogą takżeuczestniczyć w zajęciach dodatkowych, a także brać udział w konkursach organizowanych przez szkołę.

Egzaminy

Istnieje możliwość blokowego zdawania egzaminów. Egzaminy odbywają się w przyjaznej atmosferze, która pozwala dziecku poczuć się bezpiecznie i komfortowo.

Dlaczego właśnie ta szkoła?

Niepubliczna Szkoła Montessorii w Wieliczce jest szkołą, która na pierwszym miejscu stawia indywidualne podejście do dziecka, niezależnie od tego czy jest to uczeń uczący sie stacjonarnie czy w trybie nauczania domowego. Nasza szkoła jest szkołą przyjazną edukacji domowej, co roku dołączają do nas kolejni uczniowie realizujący tą formę nauki wraz ze swoimi rodzinami. Jesteśmy jedną z najbardziej nowoczesnych szkół w Małopolsce.

Dołącz do Nas już dziś

Ciesz się edukacją na miarę XXI w.

Opinie o nas:

Jolanta

Podoba mi się zaangażowanie ludzi, którzy tworzą tą szkołe. Profesjonalizm, ciągłe poszukiwania i rozwój. Moje dzieci uczestniczyły w interesujących warsztatach w tej szkole były bardzo zadowolone.

Agata

Wspaniała szkoła, ludzie życzliwi dzieciom i rodzicom.

Aneta

Nasza szkoła okazała się być baaaardzo przyjazna dla nas. Zawsze kontakt był w miłej atmosferze, na każde pytanie została udzielona odpowiedź, wszelkie wątpliwości zostały rozwiane, a w chwilach zwątpienia dodana otucha. Czuliśmy się bardzo zaopiekowani

Katarzyna

Polecam; koncepcja i realizacja składają się na świetną odtrutkę od tradycyjnej szkoły. Montessori nie zabija naturalnego w dzieciach głodu wiedzy, pomaga im świat poznać i (nade wszystko) zrozumieć – w swoim rytmie, zgodnie z wew.potrzebami. Brawo za indywidualne podejście do każdego dziecka.