Niepubliczna Szkoła Podstawowa Montessori w Wieliczce

O szkole

Nasza szkoła od kilku lat prowadzi uczniów w edukacji domowej. Jesteśmy szkołą nowoczesną, innowacyjną oraz otwartą na potrzeby uczniów i alternatywne formy kształcenia. Serdecznie zachęcamy do dołączenia do naszej społeczności!

Jak wspieramy swoich uczniów?

Naszym uczniom oferujemy zajęcia dodatkowe. Dzieci mogą także brać udział w konkursach organizowanych przez szkołę. Istnieje również możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji z nauczycielami w siedzibie szkoły lub online. Zapewniamy możliwość blokowego zdawania egzaminów. Odbywają się one w przyjaznej atmosferze, która pozwala dziecku poczuć się bezpiecznie i komfortowo.

Dlaczego właśnie ta szkoła?

Jesteśmy jedną z najbardziej nowoczesnych szkół w Małopolsce. Nasza placówka na pierwszym miejscu stawia indywidualne podejście do dziecka – niezależnie od tego, czy jest to uczeń uczący się stacjonarnie, czy w trybie nauczania domowego. Jesteśmy szkołą przyjazną edukacji domowej i co roku dołączają do nas kolejni uczniowie realizujący naukę właśnie w tej formie.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Mieszko Lambor
Numer telefonu: 784 975 567
Adres e-mail: info@montessoriszkola.pl

– Blokowe egzaminy
– Konkursy
– Konsultacje
– Wsparcie dla uczniów z orzeczeniem
– Internetowa Platforma Edukacyjna
– Podręczniki
– Zajęcia plastyczne
– Zerówka

Dołącz do nas już dziś!

Pamiętaj, że ilość miejsc w tej szkole jest ograniczona! Zachęcamy do podjęcia decyzji jak najszybciej.