Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Paderewski w Lublinie (klasy 1-7 SP)

Zapisz się

O szkole

Nasza szkoła to miejsce, w którym każde dziecko rozwija się w swoim tempie i na swój własny sposób. W Szkole Podstawowej Paderewski wiemy jak zapewnić edukację na najwyższym poziomie i stworzyć atmosferę, w której rodzą się pasje – naukowe, artystyczne oraz sportowe. Staramy się, aby każdy z naszych uczniów miał możliwość rozwijania swoich zainteresowań, a wszechstronnie wykwalifikowani i przyjaźni nauczyciele sprawiają, że Paderewski jest miejscem, w którym szacunek i życzliwość do drugiego człowieka jest codziennością.

Jak wspieramy swoich uczniów?

Wszyscy uczniowie szkoły mogą skorzystać z bezpłatnego wsparcia podczas całego roku szkolnego. Zapewniamy dostęp do Platformy Nauczania Domowego oraz możliwość udziału w zajęciach on-line z przedmiotów objętych podstawą programową. Prowadzimy bezpłatne konsultacje z nauczycielami w siedzibie szkoły lub on-line. Dzieci mogą także uczestniczyć w zajęciach dodatkowych oraz brać udział w konkursach organizowanych przez szkołę. Istnieje możliwość blokowego zdawania egzaminów, które odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze.

Dlaczego właśnie my?

Od kilku lat do uczniów naszej szkoły dołączają dzieci rozpoczynajace naukę w trybie nauczania domowego. Jest to dla nas ogromny dowód zaufania ze strony rodziców, którzy wiedzą, że w naszej szkole zawsze mogą liczyć na wsparcie, konsultacje oraz egzaminy przeprowadzone w bezstresowej atmosferze.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu z koordynatorem edukacji domowej w naszej szkole. Pani Aneta, chętnie odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości.

Aneta Lipińska

tel. 663-123-112

a.lipinska@paderewski.lublin.pl

Dołącz do Nas już dziś

Ciesz się edukacją na miarę XXI w.

Galeria

Opinie o nas:

Mariusz

Dwa lata temu porzuciliśmy szkołę rejnową i rozpoczęliśmy edukację domową pod opieką szkoły Paderewski. Była to nasza najlepsza decyzja. Duża pomoc ze strony szkoły, wspaniała kadra, bezstresowe egzaminy, a przede wszystkim- niesamowity rozwój dziecka.

Julka

Chodzę do tej szkoły i atmosfera jest świetna, poziom zainteresowania nauczycieli jest gigantyczny i nic nie jest tu na wyścigi, uczniowie nie porównują się, tylko rozmawiają o swoich zainteresowaniach. Żadko zdarza się by ktoś był poniżany, ale jeśli taka sytuacja zaistnieje , nasza wspaniała dyrektorka ją rozwiąże