Szkoła Podstawowa w Przełęku

Zapisz się

O szkole

Jesteśmy szkołą przyjazną nauczaniu domowemu. Z roku na rok w naszej szkole rośnie społeczność edukatorów domowych, co jest dla nas powodem do dumy. Wspieramy naszych uczniów na każdym etapie nauki. Dokładamy wszelkich starań, aby rodzice, którzy podejmują się pełnienia roli nauczyciela dla własnego dziecka otrzymali od nas należyte wsparcie.

Jak wspieramy swoich uczniów?

Wszyscy uczniowie szkoły mogą skorzystać z bezpłatnego wsparcia podczas całego roku szkolnego. Zapewniamy dostęp do Platformy Nauczania Domowego oraz możliwość udziału w zajęciach on-line z przedmiotów objętych podstawą programową. Prowadzimy bezpłatne konsultacje z nauczycielami w siedzibie szkoły lub on-line. Dzieci mogą także uczestniczyć w zajęciach dodatkowych oraz brać udział w konkursach organizowanych przez szkołę. Istnieje możliwość blokowego zdawania egzaminów, które odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze.

Happy teacher looking at camera with her students on background

Dlaczego właśnie my?

Umożliwiamy kontakty rówieśnicze z innymi dziećmi w szkole poprzez uczestnictwo w szkolnych wydarzeniach. Udostępniamy nasze pracownie, materiały, książki, boiska oraz pomoce terapeutyczne. Szczególną troską otaczamy uczniów z trudnościami rozwojowymi oraz ich rodziców, aby wspólnie osiągnąć sukces dydaktyczny i terapeutyczny.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu z koordynatorem edukacji domowej w naszej szkole, który chętnie odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości.

Edward Krawecki

tel. +77 433 48 19

przelek@pspsrwprzelek.nysa.pl

Dołącz do nas już dziś

Ciesz się edukcją na miarę XXI w.

Galeria

Opinie o nas:

Julia i Grzegorz

Dzieci są zadowolone i my też. 🙂 Zaczynamy kolejny rok i z takim samem entuzjamem. Szkoła jest bardzo wspierająca, zawsze otrzymywallismy pomoc w potrzebie 🙂 Polecamy znajomym 🙂