Prywatna Szkoła Podstawowa „Smyk” w Bielsku-Białej

Zapisz się

O szkole

Prywatna Szkoła Podstawowa SMYK jest kontynuacją edukacji dzieci w wieku przedszkolnym, którymi od 1997 roku zajmowaliśmy się w Akademii Przedszkolaka „SMYK” przy ul. Gościnnej 40. Chcieliśmy, aby dzieci w naszej szkole w naturalny sposób rozwijały swoje pasje i zainteresowania. Dlatego stworzyliśmy Szkołę SMYK, jako przyjazne miejsce do nauki, rozwijania uzdolnień, odkrywania talentów. To miejsce gdzie szacunek i życzliwość do drugiego człowieka jest normą i codziennością. Rozwój intelektualny jest tak samo dla nas ważny jak rozwój społeczny i emocjonalny. Stawiamy na naukę, język angielski, rozwój sportowy, świetnych nauczycieli z pasją i współpracujących rodziców. Taka jest nasza szkoła – przyjazna i wszechstronnie rozwijająca potencjał KAŻDEGO ucznia. Jesteśmy szkołą przyjazną edukacji domowej i z radością współpracujemy z rodzinami, które realizują edukację domową w swoich domach. 

Jak wspieramy swoich uczniów?

Nasza szkoła to miejsce przyjazne edukacji Nasza szkoła to miejsce przyjazne edukacji domowej. Doskonale rozumiemy założenia szkoły przyjaznej i proponujemy indywidualne podejście do każdego ucznia. Nasi rodzice mogą liczyć na pełne wsparcie w zakresie:

– udostępniania podręczników szkolnych,
– udziału w wydarzeniach szkolnych (zielone i białe szkoły) oraz w konkursach kuratoryjnych,
– udziału w zajęciach dodatkowych organizowanych w szkole, do których zalicza się:
– zajęcia rewalidacyjne dla uczniów niepełnosprawnych,
– zajęcia prowadzone w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej,
– zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia uczniów, w szczególności w celu kształtowania ich aktywności i kreatywności.

Dlaczego właśnie my?

Szkoła Podstawowa Smyk w Bielsku- Białej jest jedną z najbardziej przyjaznych szkół edukacji domowej w województwie śląskim. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie tą formą nauki w naszym rejonie, co roku dołącza do nas kilkudziesięciu nowych uczniów, którzy rozpoczynają fascynującą przygodę realizując obowiązek szkolny poza szkołą. Wiele lat pracy z edukatorami domowymi oraz dziećmi pozwoliło nam dobrze poznać tą forme edukacji, a przede wszystkim poznać potrzeby rodzin uczących domowo i odpowiadać na nie wciąż ulepszając swoją ofertę. 

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu z koordynatorem edukacji domowej w naszej szkole, który chętnie odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości.

Marta Synal-Zarzecka

tel. 504 296 571

agneskuskus@onet.pl

Dołącz do nas już dziś

Ciesz się edukacją na miarę XXI w.

Galeria

Opinie o nas:

Tomek

Pofesjonalna szkoła a zwłaszcza jej serce – Pani Krystyna 🙂 Polecamy z czystym sumieniem każdemu kto myśli o edukacji domowej i chce mieć w tym czasie mądrych przewodników 🙂