Szkoła Podstawowa AMS w Woliborzu

Wolibórz 55, 57-431 Wolibórz

Szkoła Podstawowa AMS w Woliborzu to placówka niepubliczna działająca według myśli “Z małej szkoły w wielki świat”. Tworzymy niewielkie oddziały klasowe, dzięki czemu każdy uczeń jest u nas zauważony, zaopiekowany i ma ogrom możliwości żeby rozwinąć skrzydła.

Jak wspieramy swoich uczniów?

W naszej szkole stawiamy przede wszystkim na otwartą komunikację i współpracę. Podczas zajęć wykorzystujemy metody aktywizujące i uczymy przez działanie. Posiadamy nowoczesne i innowacyjne pomoce dydaktyczne. Ponadto wspieramy edukację domową, zapewniając naszym uczniom dostęp do Internetowej Platformy Edukacyjnej, na której znajdują się interaktywne ćwiczenia, testy czy webinaria z nauczycielami.

Dlaczego właśnie my?

Nasza szkoła charakteryzuje się tym, że jest mała, dzięki czemu uczniowie czują się u nas swobodnie. Każde dziecko może doświadczyć tutaj wspólnoty, rodzinnej atmosfery i życzliwości. Jednocześnie zapewniamy zindywidualizowane podejście odpowiadające predyspozycjom naszych uczniów.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Numer telefonu: 748 139 946
Adres e-mail: ams.woliborz2015@gmail.com

Koordynator:

Urszula Piasecka
Numer telefonu: 607 090 944
Adres e-mail: ulasadlowska@gmail.com

– Blokowe egzaminy
– Konsultacje
– Internetowa Platforma Edukacyjna
– Podręczniki
– Zajęcia plastyczne
– Zajęcia sportowe

Dołącz do nas już dziś!

Pamiętaj, że ilość miejsc w tej szkole jest ograniczona! Zachęcamy do podjęcia decyzji jak najszybciej.