Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Lipowej z Oddziałem Przedszkolnym

Zapisz się

Jesteśmy małą wiejską szkołą w gminie Nysa w województwie opolskim. Stosujemy innowacyjne formy oceniania w postaci oceniania kształtującego. Wszystkim naszym uczniom proponujemy dodatkowe zajęcia edukacyjne rozwijające zdolności. Zapewniamy profesjonalną pomoc psychologiczno-pedagogiczną.

Jak wspieramy swoich uczniów?

Uczniom oferujemy zajęcia dodatkowe, takie jak: kółko j. angielskiego, kółko j. niemieckiego, zajęcia z kodowania i programowania dla kl. I-III, studio piosenki, naukę pływania dla kl. I-IV, zajęcia taneczne.

W ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej zapewniamy zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego i matematyki, edukacji wczesnoszkolnej, wsparcie pedagoga i psychologa oraz pedagoga.

Dlaczego właśnie my?

Posiadamy w pełni wykwalifikowaną kadrę. Jesteśmy otwarci na uczniów w ramach edukacji domowej. Tworzymy przyjazną atmosferę w czasie egzaminów klasyfikacyjnych. Jesteśmy elastyczni w terminarzu egzaminów.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Arkadiusz Dusza
Numer telefonu: 774354486
Adres e-mail: arkadiusz.dusza@splipowa.edu.pl

Co oferuje szkoła?

Blokowe egzaminy · Integracja · Konkursy · Konsultacje · Opieka psychologiczna · Platforma Nauczania Domowego · Podręczniki · Uroczystości · Zajęcia plastyczne · Zajęcia sportowe

– Blokowe egzaminy
– Integracja
– Konkursy
– Konsultacje
– Opieka psychologiczna
– Internetowa Platforma Edukacyjna
– Podręczniki
– Uroczystości
– Zajęcia plastyczne
– Zajęcia sportowe

Dołącz do nas już dziś!

Pamiętaj, że ilość miejsc w tej szkole jest ograniczona! Zachęcamy do podjęcia decyzji jak najszybciej.