Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia „Rodzice-Dzieciom” w Gnieźnie

O szkole

Nasza szkoła od wielu lat prowadzi uczniów realizujących swoją ścieżkę edukacji poza szkołą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić dzieciom jak i rodzicom wsparcie na najwyższym poziomie. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą placówką, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Jak wspieramy swoich uczniów?

Wszyscy uczniowie szkoły mogą skorzystać z bezpłatnego wsparcia podczas całego roku szkolnego. Zapewniamy dostęp do Platformy Nauczania Domowego oraz możliwość udziału w zajęciach on-line z przedmiotów objętych podstawą programową. Prowadzimy bezpłatne konsultacje z nauczycielami w siedzibie szkoły lub on-line. Dzieci mogą także uczestniczyć w zajęciach dodatkowych oraz brać udział w konkursach organizowanych przez szkołę. Istnieje możliwość blokowego zdawania egzaminów, które odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze.

Dlaczego właśnie my?

Jako nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem zdajemy sobie sprawę z tego jak ważnym przeżyciem dla dziecka jest podejście do egzaminów klasyfikacyjnych. Dbamy o to, żeby w tym czasie zapewnić dziecku maksymalne wsparcie, komfort, poczucie bezpieczeństwa oraz przyjazną atmosferę.

Siedziba naszej szkoły mieści się w Gnieźnie- pierwszej stolicy Polski. Jesteśmy szkołą, która łączy w sobie tradycyjne wartości z innowacyjnym podejściem do nauki. Serdecznie zachecamy do odwiedzenia i poznania naszej placówki!

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu z koordynatorem edukacji domowej w naszej szkole, który chętnie odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości.

tel. 614-266-103

szkolapodstawowa.rodzicedzieciom@interia.pl

Dołącz do nas już dziś

Ciesz się edukacją na miarę XXI w.

Opinie o nas:

Anna

Atmosfera pełna życzliwości. Dzieci podczas egzaminów czuły się jak u siebie w domu 🙂

Jarek

Bardzo podoba nam sie w tej szkole to, że szkoła angażuje sie na tyle, na ile rodzic chce, aby sie angażowała. Szkoła rozumie to, że w edukacji domowej to rodzic jest nauczycielem dla swojego dziecka i to on decyduje. Nie potrzebowalismy dużego wsparcia i było to uszanowane, ale nasi znajomi potrzebowali dużo wsparcia i konsultacji i też to otrzymywali. Szkoła szanuje decyzje.