Szkoła Podstawowa ”Rodzice-Dzieciom” im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia

O szkole

Siedziba naszej szkoły mieści się w Gnieźnie – pierwszej stolicy Polski. Jesteśmy szkołą, która łączy w sobie tradycyjne wartości z innowacyjnym podejściem do nauki. Od wielu lat prowadzimy uczniów w edukacji domowej, dzięki czemu rozumiemy ich potrzeby i jesteśmy w stanie zapewnić zarówno dzieciom, jak i rodzicom wsparcie na najwyższym poziomie. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą placówką, a z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Jak wspieramy swoich uczniów?

Nasi uczniowie w edukacji domowej otrzymują bezpłatne wsparcie w postaci dostępu do Internetowej Platformy Edukacyjnej. Mają oni możliwość udziału w zajęciach on-line z przedmiotów objętych podstawą programową. Prowadzimy też bezpłatne konsultacje z nauczycielami w siedzibie szkoły lub przez Internet. Ponadto dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach dodatkowych oraz brać udział w konkursach organizowanych przez szkołę. Egzaminy klasyfikacyjne mogą być zdawane blokowo i odbywają się w przyjaznej atmosferze, bez nerwów i stresu.

Dlaczego właśnie my?

Nasze wieloletnie doświadczenie z edukacją domową pozwala nam na zrozumienie potrzeb i oczekiwań zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważnym przeżyciem dla małego ucznia jest podejście do egzaminów klasyfikacyjnych. Dbamy o to, żeby w tym czasie zapewnić dziecku maksymalne wsparcie, komfort, poczucie bezpieczeństwa oraz przyjazną atmosferę.

Masz pytania?

Numer telefonu: 614-266-103
Adres e-mail: szkolapodstawowa.rodzicedzieciom@interia.pl

– Blokowe egzaminy
– Konsultacje
– Internetowa Platforma Edukacyjna
– Podręczniki
– Zajęcia plastyczne

Dołącz do nas już dziś!

Pamiętaj, że ilość miejsc w tej szkole jest ograniczona! Zachęcamy do podjęcia decyzji jak najszybciej.