Zajęcia on-line z nauczycielami | Centrum Nauczania Domowego
Luty 12, 2018

Zajęcia on-line z nauczycielami

Cotygodniowe spotkania on-line z pedagogami umożliwiają komunikację pomiędzy uczniami, a nauczycielem. Wirtualne zajęcia to dobra okazja do urozmaicenia formy kształcenia oraz podsumowania tygodnia nauki.

Podczas spotkań on-line dzieci widzą i słyszą nauczyciela, który wyświetla multimedialne prezentacje, zagadki i obrazki, omawiając zagadnienia z całego tygodnia nauki. Podczas zajęć uczniowie mogą komunikować się ze sobą oraz nauczycielem za pomocą dostępnego czatu.

W sytuacji gdy uczeń nie może uczestniczyć w transmitowanej na żywo lekcji lub chce zobaczyć ją ponownie, może odtworzyć ją na swoim koncie, na którym zostaje nagrane i zapisane każde spotkanie.

Nasza kadra pedagogiczna składa się z kilkudziesięciu nauczycieli. Czuwają oni nad treściami zamieszczanymi na Internetowej Platformie Edukacyjnej, a także przygotowują scenariusze lekcyjne. Część z nich również spotyka się z uczniami podczas cotygodniowych lekcji on-line.

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów edukacyjnych dla dzieci. Lata pracy wyposażyły nas w skuteczne narzędzia i metody pracy z dziećmi. Pedagodzy stanowią doskonałe wsparcie, udzielając wskazówek odnośnie pracy z dzieckiem, a bogata w treści edukacyjne Internetowa Platforma Edukacyjna pomaga w łatwy i przyjemny sposób przyswoić materiał.

?