Jak to działa? – Centrum Nauczania Domowego
Sierpień 7, 2017

Jak to działa?

Czym jest Centrum Nauczania Domowego?

Centrum Nauczania Domowego to projekt edukacyjny, którego celem jest wsparcie dzieci uczących się w trybie nauczania domowego. Naszą misją jest zapewnienie kompleksowego wsparcia edukacyjnego oraz dydaktycznego wszystkim rodzinom, które podjęły wyzwanie i rozpoczęły edukację domową ze swoimi dziećmi.

 

Kto może przystąpić do projektu?

Projekt jest przeznaczony dla dzieci z klas 1-7 szkoły podstawowej. Naukę w ramach projektu mogą rozpocząć dzieci, które już spełniają obowiązek szkolny poza szkołą oraz dzieci, które dopiero planują rozpocząć naukę w trybie nauczania domowego.

 

Co zyskują rodzice i dzieci korzystający z projektu?

W ramach projektu dzieci oraz rodzice otrzymują dostęp do Internetowej Platformy Edukacyjnej, która jest profesjonalnym i niezastąpionym narzędziem edukacyjnym w spełnianiu obowiązku szkolnego poza szkołą. Dzieci uczące się z Centrum Nauczania Domowego korzystają z wielu innowacyjnych rozwiązań, takich jak:

 

Lekcje on-line z doświadczonymi nauczycielami podsumowujące najważniejsze zagadnienia,

Scenariusze Zajęć Lekcyjnych, dzięki którym każda lekcja staje się ciekawa i wyjątkowa,

Repetytoria usprawniające przyswajanie wiedzy,

Wsparcie nauczycieli, pedagogów oraz indywidualnego opiekuna dla każdego ucznia,

– Możliwość nawiązania przyjaźni z edukatorami domowymi z całej Polski,

 

To wygodne i elastyczne rozwiązanie, które w przyjemny i łatwy sposób pozwala Twojemu dziecku uczyć się w edukacji domowej.

 

Jak wygląda zapis do projektu?

W celu zapisania dziecka do projektu Centrum Nauczania Domowego należy skontaktować się z naszym sekretariatem mailowo pod adresem: sekretariat@domowi.edu.pl. Po zapoznaniu się z indywidualną sytuacją dziecka, przedstawimy Państwu możliwe formy wsparcia.

 

Jaki jest koszt udziału w projekcie?

Istnieją dwie możliwości finansowania udziału w projekcie.

 

Pierwszą z nich jest zapis dziecka do jednej z naszych szkół partnerskich przyjaznych edukacji domowej. W przypadku zapisania dziecka do szkoły partnerskiej, szkoła całkowicie pokrywa dostęp do Internetowej Platformy Edukacyjnej. Nasze szkoły partnerskie mieszczą się na terenie całej Polski. Posiadamy zaprzyjaźnione placówki w największych polskich miastach takich jak: Kraków, Warszawa, Wrocław, Poznań, Łódź, Katowice, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Bielsko-Biała, Zielona Góra, Gdańsk, Częstochowa oraz wiele innych.

 

Drugą możliwością jest finansowanie dostępu do Internetowej Platformy Edukacyjnej samodzielnie przez rodzica, bez zapisu do szkoły partnerskiej. Koszt udziału w projekcie bez dofinansowania ze strony szkoły wynosi 1500zł/ rocznie. W przypadku samodzielnego finansowania nauki dzieci także otrzymują dostęp do wszystkich lekcji online, korepetycji oraz materiałów edukacyjnych.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z Wersją Demo naszej Internetowej Platformy Edukacyjnej!  www.demo.domowi.edu.pl

 

Zobacz jak wygląda nauka w naszym projekcie!

 

 

Dołącz do nas! Czekamy na Twoje zgłoszenie: sekretariat@domowi.edu.pl

 

 

 

Regulamin udziału w projekcie: Regulamin

Polityka obsługi ciasteczek: Przejdź

 

F