Jak to działa? – Centrum Nauczania Domowego
Sierpień 7, 2017

Jak to działa?

Kto może przystąpić do projektu?

Projekt jest przeznaczony dla dzieci z klas 1-7 szkoły podstawowej. Naukę w ramach projektu mogą rozpocząć dzieci, które już spełniają obowiązek szkolny poza szkołą oraz dzieci, które dopiero planują rozpocząć naukę w trybie nauczania domowego.

Co zyskują rodzice i dzieci korzystający z projektu?

W ramach projektu dzieci oraz rodzice otrzymują dostęp do Internetowej Platformy Edukacyjnej, która jest profesjonalnym i niezastąpionym narzędziem edukacyjnym w spełnianiu obowiązku szkolnego poza szkołą. Projekt powstał z inicjatywy edukatorów domowych, dla których pełnienie roli nauczyciela dla własnego dziecka jest dużym wyzwaniem. Platforma zapewnia rodzicom kompleksowe wsparcie edukacyjne oraz gwarancję, że przyswajany materiał jest zgodny z nową podstawą programową. Dzięki takiemu rozwiązaniu dzieci zdając egzaminy semestralne uzyskują bardzo dobre wyniki.

Jak wygląda zapis do projektu?

W celu zapisania dziecka do projektu Centrum Nauczania Domowego należy skontaktować się z naszym sekretariatem mailowo pod adresem: sekretariat@domowi.edu.pl. W wiadomości mailowej prosimy o opisanie Państwa aktualnej sytuacji (czy już uczą Państwo dzieci w nauczaniu domowym, czy są Państwo zainteresowani rozpoczęciem edukacji poza szkołą, do której klasy aktualnie uczęszcza dziecko). Tego typu informacje pozwolą nam dopasować dla Państwa najlepszą ofertę edukacyjną.

Jaki jest koszt udziału w projekcie?

Istnieją dwie możliwości finansowania udziału w projekcie.

Pierwszą z nich jest zapis dziecka do jednej z naszych szkół partnerskich przyjaznych edukacji domowej. W przypadku zapisania dziecka do szkoły partnerskiej, szkoła całkowicie pokrywa dostęp do Internetowej Platformy Edukacyjnej, lekcje online z nauczycielami, korepetycje oraz materiały edukacyjne w interaktywnej formie. Nasze szkoły partnerskie mieszczą się na terenie całej Polski. Posiadamy zaprzyjaźnione placówki w największych polskich miastach takich jak: Kraków, Warszawa, Wrocław, Poznań, Łódź, Katowice, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Bielsko-Biała, Zielona Góra, Gdańsk, Częstochowa oraz wiele innych.

Drugą możliwością jest finansowanie dostępu do Internetowej Platformy Edukacyjnej samodzielnie przez rodzica, bez zapisu do szkoły partnerskiej. Koszt udziału w projekcie bez dofinansowania ze strony szkoły wynosi 1500zł/ rocznie. W przypadku samodzielnego finansowania nauki dzieci także otrzymują dostęp do wszystkich lekcji online, korepetycji oraz materiałów edukacyjnych.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z Wersją Demo naszej Internetowej Platformy Edukacyjnej!  www.demo.domowi.edu.pl

Dołącz do nas! Czekamy na Twoje zgłoszenie: sekretariat@domowi.edu.pl

 

Regulamin udziału w projekcie: Regulamin

Polityka obsługi ciasteczek: Przejdź

F