Spersonalizowana i najlepsza forma kształcenia dla twojego dziecka

Edukacja domowa

Czym jest edukacja domowa?

Przede wszystkim to świetna przygoda dla Ciebie i Twojego dziecka! Jest to forma nauczania poza szkołą dopasowana do potrzeb dziecka, którą można realizować w dowolnym czasie i miejscu. Świat się zmienia – edukacja również! Obecnie z takiego trybu nauki korzysta już około 20 tys. dzieci w całej Polsce. Edukacja domowa uznawana jest za najstarszą i skuteczną metodę nauczania.

Zobacz co zyskasz dzięki edukacji domowej:

Wpływ na rozwój i kształcenie Twojego dziecka

Spersonalizowaną naukę

Możliwość nauki w dowolnym miejscu i czasie

Brak ocen i sprawdzianów

Więcej czasu na rozwijanie pasji i zainteresowań

Dostęp do nowoczesnych metod kształcenia

Pogłębioną relacje z dziećmi

Radosne i pełne pasji do świata i nauki dziecko

Centrum Nauczania Domowego

Centrum Nauczania Domowego jest liderem edukacji domowej w Polsce. Jesteśmy placówką oświatowo- wychowawczą zarejestrowaną w Rejestrze Szkół i Placówek Oświatowych. W obszarze edukacji domowej działamy od ponad 11 lat, pomagając rodzicom i dzieciom we wdrożeniu i wspierając w realizacji edukacji domowej. Wyedukowaliśmy już ponad 16 000 uczniów w
50 krajach. Wierzymy, że nasze podejście do edukacji domowej wypełnia założenia edukacji 4.0 poprzez naukę spersonalizowaną i asynchroniczną, dając najlepsze efekty.

Oferujemy

• Wsparcie merytoryczne i edukacyjne

• Własną platformę edukacyjną, pomoce
dydaktyczne, webinaria

• Szkoły przyjazne edukacji domowej

• Wykwalifikowanych nauczycieli, tutorów,
psychologów

• Kontakt ze społecznością edukatorów
domowych

• Zajęcia rozwijające zainteresowania dzieci np.
programowanie, zajęcia artystyczne

• Konkursy z nagrodami i system motywacyjny

• Spotkania integracyjne na żywo w gronie
edukatorów domowych

Monika, Warszawa

Dzięki Centrum Nauczania Domowego w końcu znaleźliśmy wspaniałą szkołę przyjazną edukacji domowej. Dodatkowo, nasz syn Tomek jest zachwycony materiałami na platformie, dzięki którym uczy się poprzez zabawę. Jako rodzice najbardziej cieszymy się z możliwości brania udziału w zajęciach z nauczycielami on-line. Spotkania pomagają Tomkowi usystematyzować wiedzę. Zawsze kiedy nie radzimy sobie z jakimś zagadnieniem, prosimy o kontakt naszego nauczyciela, który udziela nam pełnego wsparcia.

Agnieszka, Gdańsk

Razem z mężem długo zastanawialiśmy się nad rozpoczęciem edukacji domowej z naszą córeczką. Obawialiśmy się jednak, że nie poradzimy sobie z realizowaniem pełnej podstawy programowej. We wrześniu skontaktowaliśmy się z Centrum Nauczania Domowego, które zaoferowało nam pełne wsparcie i profesjonalne materiały edukacyjne. Dziś przy pomocy platformy edukacyjnej przygotowujemy Marysię do czerwcowego egzaminu. Po kilku miesiącach jesteśmy pewni, że realizowanie obowiązku szkolnego poza szkołą jest najlepszą możliwą opcją dla naszej 8-letniej pociechy.

Paweł, Sędziszów Małopolski

Nasz syn Janek realizuje nauczanie domowe od dwóch lat. W pierwszym roku uczyliśmy go przede wszystkim z podręczników, rok temu skorzystaliśmy z pomocy CND. Na dzień dzisiejszy już nie wyobrażam sobie pracy z dzieckiem bez platformy edukacyjnej. Jest to świetny materiał edukacyjny. Serdecznie zachęcam do skontaktowania się z Centrum każdego, kto zastanawia się nad edukacją domową dla swojego dziecka.

Natalia, Poznań

Ogromna pomoc i ciekawa oprawa. Lekcje zorganizowane czytelnie zachęcają do dalszej nauki. Dzieci wprost nie mogą doczekać się kolejnych zajęć. Duże ułatwienie dla rodziców

Marzena, Lubusko

POLECAM , genialna platforma edukacyjna na której są wszystkie materiały do nauki, filmy.. nie trzeba niczego szukać na własną rękę. Wszystko podane dosłownie na tacy. Zwykła szkoła takich materiałów nie zapewni. Dosłownie AŻ się chce uczyć tak wszystko jest w prosty, przejrzysty sposób zrobione. “Są dwa największe dary, które powinniśmy dać naszym dzieciom. Jednym z nich są korzenie a drugim skrzydła” (autor nieznany) Dzięki Centrum Nauczania Domowego dziecku które było stłamszone przez szkołę systemową wyrosły skrzydła. Bardzo dziękuję CND

Masha, Gdańsk

Platforma dostarcza wspaniałych i profesjonalnie przygotowanych narzędzi edukacyjnych. Korzystamy z niej z synkiem od niedawna i żałujemy, że wcześniej na nią nie trafiliśmy. Gorąco polecam!

Justyna, Bobowa

Gorąco polecam Centrum Nauczania Domowego ze względu na dobry kontakt z pracownikami oraz rewelacyjne metody nauki na Platformie Nauczania Domowego, dzięki której synowi udało się zaliczyć egzaminy całoroczne już w styczniu