działamy z myślą o Was

Poznaj nasz Zespół

Monika

Balana

Ukończyła Politechnikę Krakowską, kierunek: zarządzanie mediami elektronicznymi. Interesuje się wykorzystaniem nowoczesnych technologii w edukacji. Posiada ośmioletnie doświadczenie w kształceniu dzieci na odległość. Prywatnie miłośniczka kotów i posiadaczka niebieskookiego ragdolla, który ma własny profil na Instagramie. Jej pasją jest: filmowanie, montaż i fotografia. W wolnych chwilach szydełkuje i wyplata makramy.

więcej o mnie

Wiola

Gara

Z wykształcenia i pasji jestem socjolożką i specjalistką ds. zarządzania kapitałem ludzkim. Od 7 lat wspieram rodziny w edukacji domowej. W Centrum Nauczania Domowego koordynuję pracę działu rekrutacji. Prywatnie jestem mamą wspaniałej 3-latki, którą wychowuję w duchu rodzicielstwa bliskości. Uwielbiam duński design. Cechuje mnie empatia i wrażliwość. W wolnych chwilach czytam, układam puzzle i nadaję nowe życie starym meblom.

więcej o mnie

Karolina

Jaroni

Jestem studentką kierunku Psychologia w zarządzaniu. W wolnym czasie czytam książki o tematyce psychologicznej. Bardzo lubię piec rozmaite słodkości, szczególnie szarlotkę. Ostatnio odkryłam nową pasję jaką jest haft diamentowy (diamond painting). W Centrum Nauczania Domowego zajmuję się głównie stroną administracyjną, kontaktem z rodzicami przyszłych uczniów, a także Platformą Nauczania Domowego.

więcej o mnie

Anna

Gara

więcej o mnie

Berenika

Chojowska

Jestem studentką na kierunku Zarządzanie Mediami i Reklamą. Z wykształcenia jestem też amerykanistką, ale ostatnio swoje zainteresowania przeniosłam też na kraje skandynawskie, dlatego z zafascynowaniem uczę się języka szwedzkiego. W Centrum Nauczana Domowego zajmuję się rekrutacją, pomagam też organizować wydarzenia dla uczniów. Można mnie również czasem spotkać na naszych mediach społecznościowych 😉

więcej o mnie

Kinga

Raj

Z wykształcenia jestem socjologiem i fotografem. Uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu. Od morza wolę góry. Lubię mój ogród, gdzie w sezonie spędzam dużo czasu na sadzeniu, sianiu, plewieniu. Nie mogłabym żyć bez spotkań z przyjaciółmi. Lubię uczyć się nowych rzeczy i co roku stawiam sobie nowe cele i zadania. Prywatnie jestem mamą Neli.

więcej o mnie

Ola

Obara

więcej o mnie

Iga

Serwińska

W Centrum Nauczania Domowego zajmuję się prowadzeniem mediów społecznościowych i tworzeniem treści czyli copywritingiem. Razem z Zespołem promocji szukamy kreatywnych rozwiązań i świeżych pomysłów na to jak opowiadać Wam o edukacji domowej. Prywatnie interesuję się psychologią , dużo czytam na ten temat co często jest moją inspiracją w pracy. Uwielbiam sport i ruch – rolki, rower, bieganie to mój odpoczynek.

więcej o mnie

Monika

Kamińska - Wcisło

Z wykształcenia jestem filologiem, dziennikarzem i marketingowcem, dlatego w CND odpowiadam za PR. Pasjonuję się literaturą zarówno tą pięknej, jak i bardziej fachową z kręgu psychologii i rozwoju dziecka. Jestem zafascynowana malarstwem Van Gogha i Wyspiańskiego. Prywatnie jestem mama trójki wspaniałych dzieciaków. Godzinami mogę grać w Scrabble i Dixita. Szklanka jest dla mnie zawsze do połowy pełna. Dodatkowo jestem uzależniona od kawy, czekolady i pozytywnych relacji.

więcej o mnie

Olga

Łazarz

więcej o mnie

Eliza

Kurnicka

W CND zajmuję się planowaniem zajęć dla uczniów, Platformą Nauczania Domowego oraz organizacją Webinarów dla rodziców. Prywatnie jestem kulturoznawczynią oraz studiuję komunikację wizualną i projektowanie graficzne. Moim hobby jest sztuka, teatr, dobre jedzenie i rośliny (mam ich około 30 w domu!).

więcej o mnie

Patrycja

Kulig

Na co dzień w CND zajmuje się Platformą Nauczania Domowego. Dbam o jej funkcjonowanie i jakość materiałów. Ukończyłam studia z komunikacji wizualnej i projektowania graficznego oraz zarządzania informacją. Uwielbiam podróże, zwierzęta, dobre jedzenie i sztukę. Moją pasją jest malowanie – cyfrowe i tradycyjne (akwarela, olej).

więcej o mnie

Joanna

Gara

W Centrum Nauczania Domowego zajmuje się sprawami administracyjnymi. Praca, którą wykonuję przynosi mi wiele radości i satysfakcji, zwłaszcza, gdy widzę jak nasza działalność rozwija się w zawrotnym tempie, a wiele projektów, które tworzymy ma pozytywny wpływ na rozwój edukacji domowej. Najważniejszą rzeczą dla mnie w moim życiu zawodowym i prywatnym jest wzajemne zaufanie, życzliwość i kontakt z ludźmi. Jestem studentką turystyki rekreacji, a moją pasją są podróże i gotowanie.

więcej o mnie

Joanna Zaguła

Logopeda

Logopeda, neurologopeda, terapeuta. Pracuje z dziećmi i młodzieżą z wadami wymowy, afazją, niedokształceniem mowy o typie afazji, zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Zajmuje się także dziećmi wielojęzycznymi oraz z mutyzmem wybiórczym. Jest zwolenniczką podążania za dzieckiem oraz terapii poprzez zabawę. W wolnym czasie lubi obcować z naturą, chodzić po górach, śpiewać, czytać książki i oglądać filmy. Jest fanką opowiadań i sagi o wiedźminie Andrzeja Sapkowskiego.

więcej o mnie

Małgorzata Janoska

przyroda, biologia

Prowadzi szkolny klub ekologiczny. Swoją pasją stara się zarazić uczniów, z radością obserwuje ich zainteresowania przyrodnicze. Wolny czas spędza w gronie rodzinnym. Wypoczywa z dobrą książką, lubi podróżować.

więcej o mnie

Klaudia Mucha - Iwaniczko

język polski

Nauczycielka języka polskiego i pasjonatka edukacji. W swojej pracy badawczej zajmuje się tożsamością kulturową uczniów z doświadczeniem migracji, językiem odziedziczonym, literaturą dla dzieci i młodzieży oraz sposobami jej wykorzystywania w grupach wielokulturowych. Obecnie prowadzi badania nad młodzieżą polonijną w Wielkiej Brytanii.

więcej o mnie

Karolina Kruk - Urbańska

Edukacja wczesnoszkolna

Marzenie z dzieciństwa stało się jej zawodem, który uprawia z radością i zaangażowaniem. Najlepiej odpoczywa nad morzem. Nie rozstaje się z  książkami, kiedy zatapia się w lekturze, zapomina o realnym świecie. Urodzona optymistka, zaraża uśmiechem i pozytywną energią.

więcej o mnie

Katarzyna Panek

język polski

W swojej pracy najbardziej lubi kontakt z ludźmi, ale najlepiej odpoczywa na łonie tatrzańskiej przyrody. Jest prawdziwym molem książkowym.

więcej o mnie

Aneta Rudnicka

edukacja wczesnoszkolna

W  swojej codziennej pracy inspiruje uczniów do działania i kreatywnego myślenia. Stymuluje wszechstronny rozwój dziecka przez zabawę, muzykę i ruch. Wychowuje uczniów w poszanowaniu wartości, uwrażliwia na piękno, uczy pracy nad sobą, odpowiedzialności i wytrwałości.

więcej o mnie

Aleksandra Kubicka

język niemiecki

Współautorka podręczników,  autorka licznych materiałów, wierszyków i tekstów piosenek.  Jej pasją są języki obce, a także techniki szybkiego uczenia się.  Wciąż odkrywa możliwości zastosowania nowoczesnych technologii w uczeniu się i nauczaniu. Uwielbia tańczyć, śpiewać, majsterkować, szyć i piec. Ma sprawdzony szwajcarski przepis na Rüblitorte, czyli tort marchewkowy. Najlepiej wypoczywa podczas długich wędrówek w górach lub nad morzem.

więcej o mnie

Katarzyna Drozd

psycholog

Psycholog, pedagog specjalny, mediator, trener TUS, Praktyk Metod Kids’ Skills „Dam radę, Jestem z Ciebie dumny”. Prowadzi konsultacje i terapię psychologiczną, warsztaty rozwojowe i psychoedukacyjne.
Angażuje się w działania na rzecz wsparcia osób w spektrum autyzmu oraz rodziców i dzieci w środowisku wielokulturowym.
Po godzinach lubi czytać książki, słuchać jazzu, a energię do działania czerpie z dobrych relacji.

więcej o mnie

Monika Musiał

język polski, język angielski

Właścicielka dwóch szalonych kotów.  Zapewne gdyby nie wybrała zawodu nauczyciela, zostałaby weterynarzem. Swoich przedmiotów uczy z pasją, jest szczęśliwa, gdy uczniowie dobrze się czują na jej zajęciach. Odpoczywa w Tatrach, w wolnych chwilach biega,  oddaje się lekturze i wycieczkom rowerowym.

więcej o mnie

Patrycja Górna

edukacja wczesnoszkolna

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego z wykształcenia także pedagog szkolny. Inicjatorka innowacyjnych rozwiązań. Zwolenniczka pozytywnego wzmacniania i kształtowania wewnętrznej motywacji u dzieci. Miłośniczka sów, które niezaprzeczalnie kojarzą się jej ze zdobywaniem wiedzy. W życiu kieruje się mottem Konfucjusza: „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu”.

więcej o mnie

Teresa Hrycaj

historia

Jak sama mówi o sobie jest nauczycielem “ze szczęśliwego przypadku”, który okazał się być spełnieniem zawodowym. Poza swoją pracą lubi wędrówki po lesie, czas spędzony z dobrą książką, a przede wszystkim kontakt z ludźmi.

więcej o mnie

Justyna Pałosz

geografia

Z wykształcenia geograf, z zamiłowania przewodnik po Beskidach. Turystyka i praca z dziećmi to jej pasja. Na co dzień mieszka w Krakowie, a latem zamienia miejskie życie na bycie gospodynią w górskiej chacie w Beskidzie Sądeckim. Pisze bloga, interesuje się ziołami i naturalnymi kosmetykami.

więcej o mnie