Nasz Zespół

Natalia Nowacka

Zawodowo z edukacją związana jest od 8 lat. Z wykształcenia i zamiłowania jest biologiem. Stara się żyć w duchu less waste i zgodnie z tym nurtem ulepszać swoje otoczenie. Cały swój wolny czas poświęca córce, dużo czytają i wspólnie się bawią. W wolnych chwilach ćwiczy i uczy się haftować. Jej supermoc to optymizm 🙂

Monika Balana

Ukończyła Politechnikę Krakowską, kierunek: zarządzanie mediami elektronicznymi.  Interesuje się wykorzystaniem nowoczesnych technologii w edukacji. Posiada ośmioletnie doświadczenie w kształceniu dzieci na odległość. Prywatnie miłośniczka kotów i posiadaczka niebieskookiego ragdolla, który ma własny profil na Instagramie. Jej pasją jest: filmowanie, montaż i fotografia. W wolnych chwilach szydełkuje i wyplata makramy.

Ernesta Miłkowska

Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego, kierunek WF, chociaż charakteryzuje ją „ścisły” umysł. Uwielbia pracować z ludźmi. Jest trenerem szachowym, opiekunem i kierownikiem kolonii, trenerem programowania i robotyki dla dzieci oraz kompetencji cyfrowych. Interesuje się sportem (włącznie z szachami, które są jej życiową pasją), psychologią, holistyczną filozofią życia i zagadnieniami zdrowego żywienia. W wolnych chwilach uprawia sport, czyta książki, podróżuje.

Monika Kamińska-Wcisło

Filolog, dziennikarz i marketingowiec. Pasjonatka literatury zarówno tej pięknej, jak i bardziej fachowej z kręgu psychologii i rozwoju dziecka. Zafascynowana malarstwem Van Gogha i Wyspiańskiego. Prywatnie mama trójki wspaniałych dzieciaków. Godzinami może grać w Scrabble i Dixita. Szklanka jest dla niej zawsze do połowy pełna. Uzależniona jest od kawy, czekolady i pozytywnych relacji. W Centrum Nauczania Domowego odpowiada za marketing i PR.

Karolina Jaroni

Studentka kierunku Psychologia w zarządzaniu. W wolnym czasie czyta książki o tematyce psychologicznej. Bardzo lubi piec rozmaite słodkości, szczególnie szarlotkę. Ostatnio odkryła nową pasję jaką jest haft diamentowy (diamond painting). W Centrum Nauczania Domowego zajmuje się głównie stroną administracyjną, kontaktem z przyszłymi uczniami, a także platformą edukacyjną.

Aleksandra Cichoń

Urodzona krakowianka, studentka zarządzania strategicznego. Uwielbia słuchać saksofonu i szczerze nie cierpi gryzoni. Zawodowo chciałaby rozwijać się w zarządzaniu zespołem i komunikacji z klientami. Od sześciu lat związana jest z edukacją domową.  W wolnych chwilach czyta kryminały, kocha zakupy – buty i ubrania przyjmie w każdej ilości 😉.  Jej supermocą jest empatia.

Ewelina Pyrtek

Z wykształcenia nauczyciel języka polskiego i bibliotekarz. Na studiach poznała bajkoterapię i od tamtej pory aktywnie ją promuje. Prowadzi z dziećmi zajęcia i warsztaty z wykorzystaniem bajek i baśni w celach terapeutycznych, edukacyjnych i relaksacyjnych – stosując naukę poprzez zabawę. Prowadzi bloga www.pomabajki.pl , gdzie recenzuje wartościowe książki i pokazuje jak zachęcić dzieci do czytania. Pisze własne bajki terapeutyczne do indywidualnej pracy z dziećmi, a jej celem jest nagranie ich w formie audio-bajek, żeby rodzice mogli je samodzielnie włączać dzieciom. Prywatnie uwielbia podróżować (już 25 krajów na liście), spędzać czas na łonie natury i pływać w jeziorach.