Terapeutyczna Szkoła Podstawowa w Szczecinku (dla uczniów z orzeczeniem)

ul. Boh. Warszawy 31-35 lok. 405, 78-400 Szczecinek

O szkole

Specjalizujemy się w pracy z uczniami w edukacji domowej z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego, kładąc szczególny nacisk na ich opiekę. Naszą misją jest stworzenie najlepszych warunków do prowadzenia specjalistycznych terapii naszych uczniów. Chcemy, by rodzice, niezależnie od miejsca zamieszkania, w najwyższym stopniu decydowali o tym, z jakimi specjalistami będą miały zajęcia ich dzieci.

Jak wspieramy swoich uczniów?

Wierzymy w wartość edukacji domowej i jej wpływ na rozwój dzieci. Oprócz dostarczania programu edukacyjnego, związanego z orzeczeniami o kształceniu specjalnym, wspieramy rodziców w wykorzystywaniu terapii, które są szczególnie ważne dla ich dzieci. Nasi doświadczeni nauczyciele pomagają rodzicom w dostosowaniu tych terapii do indywidualnych potrzeb każdego ucznia, co obejmuje między innymi tlenoterapię hiperbaryczną, c-eye, biofeedback, czy mikropolaryzację mózgu.

Dlaczego właśnie my?

Współpracujemy z najlepszymi specjalistami na rynku, dbając o wszelkie niezbędne formalności i szczegóły. Chcemy, aby rodzice mogli skoncentrować się wyłącznie na postępach swoich dzieci, a nie na sprawach administracyjnych. Baza współpracujących z nami terapeutów systematycznie się poszerza, co pozwala nam zapewniać jeszcze lepszą opiekę.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Marcin Kalisiak
Numer telefonu: 531 740 007
Adres e-mail: biuro@fikk.pl

– Konsultacje
– Opieka psychologiczna
– Wsparcie dla uczniów z orzeczeniem
– Internetowa Platforma Edukacyjna
– Podręczniki

Dołącz do nas już dziś!

Pamiętaj, że ilość miejsc w tej szkole jest ograniczona! Zachęcamy do podjęcia decyzji jak najszybciej.