Czy dzieci są zadowolone z nauczania domowego? Sprawdź, co mówią rodzice!

Edukacja domowa stanowi prawdziwą rewolucję w dziedzinie nauczania. Dzięki naszemu programowi, rodzice mogą zapewnić swoim dzieciom wyjątkowe doświadczenia edukacyjne, które dostosowane są do indywidualnych potrzeb i umiejętności. W ostatnim czasie przeprowadziliśmy badania z rodzicami dzieci z Centrum Nauczania Domowego na temat zadowolenia z naszej Internetowej Platformy Edukacyjnej. Poznajcie wyniki!
Jak rodzice oceniają Internetową Platformę Edukacyjną?

W badaniu, które przeprowadziliśmy wśród 102 rodziców, a większość z nich to rodzice ósmoklasistów, wyniki są naprawdę zachęcające! Nasza platforma od lat pomaga dzieciom w nauce w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie. Platforma ta zawiera treści zgodne z całą podstawą programową i jest zaprojektowana w sposób przyjazny dzieciom.

Badania wykazały, że korzystanie z naszej platformy jest nie tylko łatwe i intuicyjne, ale również sprawia dzieciom przyjemność. W rzeczywistości, wyniki badania przeprowadzonego wśród rodziców pokazują, że aż 88,2% z nich oceniło naszą platformę na minimum 7 w skali 10.

Najbardziej wartościowymi elementami platformy, zdaniem rodziców, są filmiki opisujące dane lekcje, zajęcia interaktywne oraz organizacja lekcji. Dzięki tym elementom nauka staje się fascynująca i angażująca, co przekłada się na efektywność nauczania. Cieszy nas również, że zdecydowana większość rodziców poleciłaby naszą platformę znajomym!
Ważnym aspektem naszej platformy jest jej mobilność. Ponad połowa dzieci korzysta z Internetowej Platformy Edukacyjnej na urządzeniach przenośnych, takich jak telefon i tablet, co umożliwia im naukę w każdym miejscu i o każdym czasie. Wierzymy, że nauczanie domowe powinno zapewniać dzieciom wygodę i elastyczność w nauce.
Skuteczność treści edukacyjnych

Treści edukacyjne są kluczowym elementem naszej platformy i stanowią integralną część procesu nauczania. Badania przeprowadzone wśród rodziców potwierdzają ich wartość i pokazują, które elementy należy poprawić. Prawie wszyscy rodzice (90,2%) uważają, że treści pomagają w przygotowaniu do egzaminów, co jest szczególnie istotne w końcowej fazie nauki przed egzaminami końcowymi lub takimi egzaminami, jak egzamin ósmoklasisty.
Większość rodziców (84,3%) uważa, że treści zawierają wiele praktycznych zadań, które pomagają dziecku opanować materiał i utrwalić wiedzę. Dzięki takiemu podejściu nauka staje się bardziej przystępna i angażująca, co znacząco zwiększa efektywność procesu nauczania. Co więcej, prawie wszyscy rodzice (92,1%) uważają, że treści na naszej platformie mają atrakcyjną formę, co pozytywnie wpływa na motywację dziecka do nauki. Treści edukacyjne są przygotowane w sposób przystępny i interesujący, co sprawia, że nauka staje się bardziej fascynująca i pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny uczniów.

Skuteczność prowadzonych zajęć online

Na naszej Internetowej Platformie Edukacyjnej oferujemy regularne webinaria i zajęcia online, które są świetnym narzędziem do powtórzenia materiału z danego tygodnia i pomocy w lepszym przyswajaniu go przez uczniów. Zgodnie z wynikami badań, ponad 70% rodziców uważa, że te zajęcia mają znaczący wpływ na postępy w nauce ich dzieci. Szczególnie popularne okazują się zajęcia z języka angielskiego, matematyki oraz języka polskiego, które cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów. 

Cieszymy się, że ponad połowa rodziców potwierdza, że ich dzieci z zapałem uczestniczą w webinariach i wideospotkaniach! Zdajemy sobie jednak sprawę z ograniczonej dostępności terminów, szczególnie w godzinach porannych, dlatego zwracamy uwagę na sugestię rodziców dotyczącą propozycji innych godzin spotkań. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i postaramy się jak najlepiej dopasować godziny zajęć do potrzeb naszych uczniów i rodziców. Dzięki temu będziemy mogli jeszcze bardziej poprawić jakość naszej platformy i przyczynić się do sukcesów najmłodszych!Motywacja to klucz do sukcesu Domowych!

Według wyników naszych badań większość dzieci jest zmotywowana do nauki dzięki naszej Internetowej Platformie Edukacyjnej. Aż 84,3% rodziców oceniło na minimum 7 w skali 10 poziom motywacji swoich dzieci do korzystania z naszych materiałów edukacyjnych. Dzięki zróżnicowanym i interaktywnym narzędziom, które oferujemy, uczniowie mają możliwość odkrywania nowych umiejętności i rozwijania swoich pasji, co z kolei zwiększa ich zainteresowanie nauką.

Nieustannie dbamy o wsparcie naszych uczniów i ich rodziców. Aż 86,3% rodziców oceniło na minimum 7 w skali 10 poziom pomocy i wsparcia ze strony naszej platformy. Wiemy, że edukacja domowa może być trudnym zadaniem dla wielu, dlatego zapewniamy im maksymalne wsparcie w tym procesie. Wierzymy, że dzięki odpowiedniej motywacji i wsparciu, dzieci będą w stanie osiągnąć sukces w nauce!

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników badań i dziękujemy wszystkim rodzicom za cenne sugestie! Bez Waszej pomocy nie byłoby możliwe rozwijanie naszej platformy i tworzenie narzędzi, które pomogą społeczności domowych. Obiecujemy dalszą pracę i doskonalenie naszych rozwiązań, aby jak najlepiej pomagać najmłodszym. Dziękujemy!Cenimy państwa prywatność
Ustawienia ciastek
Do poprawnego działania naszej strony niezbędne są pliki cookies. Zachęcamy również do wyrażenia zgody na użycie plików cookie narzędzi analitycznych. Dzięki nim możemy nieustannie ulepszać stronę. Więcej informacji znajdą państwo w Polityce Prywatności. Więcej.
Dostosuj Odrzuć wszystkie Akceptuj wszystkie
Ustawienia ciastek
Dostosuj zgody na pliki cookie
„Niezbędne” pliki cookie są wymagane dla działania strony. Zgoda na pozostałe kategorie, pomoże nam ulepszać działanie serwisu. Firmy trzecie, np.: Google, również zapisują pliki cookie. Więcej informacji: użycie danych oraz prywatność. Pliki cookie Google dla zalogowanych użytkowników.
Niezbędne pliki cookies są konieczne do prawidłowego działania witryny.
Używamy plików cookie Google Analytics. Te pliki cookie będą przechowywane w przeglądarce tylko za państwa uprzednią zgodą.
Reklamowe pliki cookies służą m.in. do analizowania efektywności działań reklamowych i śledzenia konwersji.
Zapisz ustawienia Akceptuj wszystkie
Ustawienia ciastek