Autorska Szkoła Podstawowa nr 12 w Warszawie

Armii Krajowej 9, 05-075 Warszawa

Autorska Szkoła Podstawowa nr 12 jest niepubliczną placówką prowadzoną przez Fundację Kultura i Nauka. Szkoła mieści się w pięknej, zielonej okolicy w dzielnicy Wesoła w Warszawie. Jesteśmy niedużą placówką, w której wszyscy się znają i nikt nie jest anonimowy. Dzięki temu uczniowie czują się bezpiecznie i chętnie każdego dnia przekraczają próg szkoły. Mimo ponad 30-to letniej tradycji idziemy z duchem czasu. Nasi nauczyciele są kreatywni i innowacyjni. W szkole stawiamy przede wszystkim na rozwój dzieci, motywując je do nauki i rozbudzając w nich ciekawość świata.

Jak wspieramy swoich uczniów?

Nasi uczniowie mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania oraz osiągać sukcesy na miarę swoich możliwości. Nauczyciele pomagają uczniom z trudnościami, prowadząc konsultacje przedmiotowe w małych grupach. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, uczniowie mogą skorzystać z pomocy pedagoga szkolnego, a gdy widzimy potrzebę kierujemy uczniów do poradni psychologiczno-pedagogicznej. Dzieci mogą więc czuć się u nas bezpiecznie.

Dlaczego właśnie my?

Autorska Szkoła Podstawowa to szkoła przyjazna edukacji domowej – doskonale rozumiemy i wspieramy rodziców decydujących się na ten tryb nauczania. Nasi uczniowie mają możliwości do tego, by osiągać sukcesy i rozwijać się. Nauczyciele organizują różnorodne zajęcia oraz wydarzenia, dzięki którym uczniowie poznają świat i uczą się poprzez zabawę.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Karolina Iwaniukowicz – dyrektor
Adres e-mail: iwaniukowicz@autorska.edu.pl
Numer telefonu: 607 520 521
Karolina Kodym – sekretarka
Numer telefonu: 22 773 55 92

– Blokowe egzaminy
– Indywidualny opiekun
– Integracja
– Konkursy
– Konsultacje
– Internetowa Platforma Edukacyjna
– Podręczniki
– Uroczystości
– Zajęcia plastyczne
– Zajęcia sportowe
– Zerówka

Dołącz do nas już dziś!

Pamiętaj, że ilość miejsc w tej szkole jest ograniczona! Zachęcamy do podjęcia decyzji jak najszybciej.