Autorskie Liceum Kultura i Nauka

ul. Trakt Brzeski 63, 05-077 Warszawa

Jesteśmy niewielkim liceum społecznym w Warszawie-Wesołej, mieszczącym się na osiedlu Stara Miłosna. W naszej szkole panuje kameralna atmosfera, dzięki czemu uczniowie czują się tu bezpieczenie. Nowoczesny budynek, wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra pedagogiczna to nasze największe atuty.

Zasady rekrutacji do naszej szkoły:

Klasa 1 i 2 – 130 pkt (uzyskanych na podstawie wyników egzaminu ósmoklasisty oraz z ocen ze świadectwa z 8 klasy). Istnieje możliwość przystąpienia do egzaminu wstępnego.
Klasa 3 – średnia minimum 4,0 z klasy 2 szkoły ponadpodstawowej.

Jak wspieramy swoich uczniów?

Uczniom naszej szkoły dajemy możliwość rozwoju swoich zainteresowań oraz zapewniamy indywidualne podejście. Proponujemy klasy o ciekawych profilach, autorskie zajęcia uzupełniające, zajęcia dodatkowe, koła zainteresowań, warsztaty oraz zajęcia z psychologiem. Organizujemy również wyjścia i wycieczki przedmiotowe.

Dlaczego właśnie my?

Jesteśmy szkołą przyjazną edukacji domowej i doskonale rozumiemy ten tryb nauczania. Nasi uczniowie mogą liczyć na wsparcie, indywidualne podejście i elastyczność. Ponadto zapewniamy przyjazną atmosferę, otwartą komunikację i bardzo dobre relacje.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Klaudia Rogulska
Adres e-mail: rogulska@autorska.edu.pl
Numer telefonu: 517 813 143

Izabela Wolańska-Zasępa
Adres e-mail: wolanska@autorska.edu.pl
Adres e-mail: sekretariat@autorska.edu.pl

– Blokowe egzaminy
– Indywidualny opiekun
– Integracja
– Konkursy
– Konsultacje
– Wsparcie dla uczniów z orzeczeniem
– Internetowa Platforma Edukacyjna
– Podręczniki
– Uroczystości
– Zajęcia plastyczne
– Zajęcia sportowe

Dołącz do nas już dziś!

Pamiętaj, że ilość miejsc w tej szkole jest ograniczona! Zachęcamy do podjęcia decyzji jak najszybciej.