Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 4 INSPIRACJA w Krakowie

Zapisz się

O szkole

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 4 INSPIRACJA jest przyjazna edukacji domowej. Nasz program wspiera rodziców i uczniów w realizacji obowiązku szkolnego poza szkołą, jest dostosowany do indywidualnych potrzeb i koordynowany przez specjalistów w tej dziedzinie.

Jak wspieramy swoich uczniów?

Wszyscy uczniowie szkoły mogą skorzystać z bezpłatnego wsparcia podczas całego roku szkolnego. Zapewniamy dostęp do Platformy Nauczania Domowego oraz możliwość udziału w zajęciach on-line z przedmiotów objętych podstawą programową. Prowadzimy bezpłatne konsultacje z nauczycielami w siedzibie szkoły lub on-line. Dzieci mogą także uczestniczyć w zajęciach dodatkowych oraz brać udział w konkursach organizowanych przez szkołę. Istnieje możliwość blokowego zdawania egzaminów, które odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze.

Dlaczego właśnie my?

Jako jedna z pierwszych szkół w małopolsce rozpoczęliśmy współpracę z rodzicami, ktorzy chcą uczyć swoje dzieci w trybie nauczania domowego. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej kwestii jest gwarancją udanej współpracy między szkołą, a rodzicami oraz zadowoleniem dziecka. Siedziba naszej szkoły mieści się w centrum Krakowa, serdecznie zapraszamy.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu z koordynatorem edukacji domowej w naszej szkole, który chętnie odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości.

Marta Warykiewicz

tel. 602 234 598

Prosimy o kontakt w godzinach: 8:00- 16:00.

sekretariat@inspiracja.edu.pl

Dołącz do Nas już dziś

Ciesz się edukcją na miarę XXI w.

Galeria

Opinie o nas:

Gabriela

Serdecznie polecam współpracę z Inspiracją. Pani Dyrektor jest wspaniałą osobą, jednocześnie konkretną i zaangażowaną. Pracując pod jej opieką miałam poczucie, że naprawde wiemy co robimy. Udało nam sie fajnie zaplanować rok szkolny i bardzo dobrze przygotować dzieci do egzaminów. Cała kadra jest bardzo przyjazna. Niedługo nasz Zerówkowicz takze dołączy do ED w tej szkole 🙂

Elżbieta

Szkoła Inspiracja, to przede wszystkim bardzo przyjazna uczniom placówka, którą tworzy grupa nie tylko wykwalifikowanych, ale również kochających swoją pracę pedagogów. Po trudnych doświadczeniach w szkole państwowej mój syn z przyjemnością utrzymuje kontakt z nauczycielami, co ma odzwierciedlenie w poziomie wiedzy i stopniach. Gorąco polecam tę szkołę.