Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa Esyfloresy (tylko uczniowie z orzeczeniami)

Zapisz się

Jesteśmy kameralną placówką dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Wspieramy rodziny w organizacji dobrej edukacji i terapii ich dzieci. Nasza szkoła to miejsce, gdzie dzieci uczą się, rozwijają swoje umiejętności emocjonalno-społeczne, a przede wszystkim czują się komfortowo i bezpiecznie, co pozwala im osiągać małe i duże sukcesy każdego dnia. Dzieci w edukacji domowej zapraszamy do naszej przestrzeni szkolnej, gdzie mogą brać udział w konkursach oraz zajęciach dodatkowych organizowanych przez szkołę, jeśli nie czujecie potrzeby uczestniczenia w życiu szkoły – nie szkodzi! Widujemy się tylko na egzaminach 🙂

Języki obce, które może wybrać uczeń:
klasy 1-3: angielski.

Jak wspieramy swoich uczniów?

Dzieci w naszej szkole są objęte pełnym wsparciem pedagogiczno-psychologicznym, w zakresie swoich potrzeb. Terapie odbywają się na teranie naszej placówki, bądź w wybranym przez Państwa miejscu. Oferujemy terapie indywidualne z pedagogiem specjalnym bądź psychologiem, terapie logopedyczną, trening umiejętności społecznych, oraz terapie ręki.

Dlaczego właśnie my?

Jesteśmy szkołą przyjazną edukacji
domowej, a przede wszystkim dzieciom!
Zdajemy sobie sprawę, że każde dziecko
potrzebuje indywidualnego podejścia, o
które potrafimy zadbać wraz z udziałem
rodzica. Elastyczne podejście
uwzględniające potrzeby dziecka oraz
wsparcie w postaci platformy edukacyjnej –
pomagają dzieciom rozwijać własne
zainteresowania, umiejętności oraz pokonać niechęć przed uczeniem się znany ze szkoły tradycyjnej.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Joanna Dębska

podstawowkaesyfloresy@gmail.com

Dołącz do nas już dziś!

Pamiętaj, że ilość miejsc w tej szkole jest ograniczona! Zachęcamy do podjęcia decyzji jak najszybciej.