Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Św. Tomasza z Akwinu w Brzegu

O szkole

Jesteśmy placówką z 10-letnią tradycją. Od samego początku nasza szkoła wspiera edukację domową oraz nowoczesne, zindywidualizowane metody pracy z dziećmi uczącymi się w szkole stacjonarnej. Jesteśmy wyjątkową szkołą na styku granic województwa opolskiego i dolnośląskiego.  Ze względu na świetne wyniki naszych uczniów na egzaminach, konkursach ogólnopolskich, wojewódzkich oraz bogaty wachlarz zajęć pozalekcyjnych, a przede wszystkim na przyjazne podejście, zapisują się do nas uczniowie z obydwu rejonów.

Jak wspieramy swoich uczniów?

Organizujemy spotkania integracyjne w pięknym historycznie, kulturowo i przyrodniczo położonym zakątku Polski. Oferujemy dla dzieci zajęcia dodatkowe i warsztaty. Umożliwiamy wyrobienie karty rowerowej oraz zorganizowanie kolonii letnich i zimowych.

Prowadzimy konsultacje. Organizujemy egzaminy, pomagamy także w organizacji zakwaterowania oraz w sprawach administracyjnych.

Dlaczego właśnie my?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu uczniów w edukacji domowej. Ponieważ sami jesteśmy jej praktykami, potrafimy dostrzec i zrozumieć potrzeby uczniów i ich rodzin. Zapisując się do nas, będą Państwo mieć kontakt z niezwykłą bazą edukacyjno-kulturalną.

Jesteśmy organizatorami wielu eventów na terenie naszego powiatu. Nasi uczniowie oprócz typowych umiejętności szkolnych rozwijają się w kierunkach artystycznych, aktorskich, plastycznych, muzycznych.

Ich projekty są doceniane na terenie obydwu województw i często nagradzane. Do uczestnictwa w tych wydarzeniach zachęcamy również Państwa. Od września 2023 roku będzie możliwość kontynuacji edukacji pod naszymi skrzydłami w naszym Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym Im. Św. Tomasza z Akwinu w Brzegu.

Dla wszystkich, którzy chcą uciec od wielkomiejskiego zgiełku nasz kameralny Brzeg – siedziba Piastów Śląskich z pięknym Zamkiem zwanym Małym Wawelem – wraz z okolicami, jest idealnym miejscem. Leży dokładnie pośrodku  między Wrocławiem i Opolem, ok. 45 km od każdego z tych miast. Serdecznie zapraszamy do obserwacji naszych działań na Facebooku i na naszej stronie internetowej.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Magdalena Krzemowska
Adres e-mail: ed.swtomasz@gmail.com
Numer telefonu: 795 560 006

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi wydarzeniami to serdecznie zapraszamy na naszą stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/szkolabrzeg

– Blokowe egzaminy
– Konsultacje
– Internetowa Platforma Edukacyjna
– Podręczniki
– Zajęcia plastyczne
– Zajęcia sportowe

Dołącz do nas już dziś!

Pamiętaj, że ilość miejsc w tej szkole jest ograniczona! Zachęcamy do podjęcia decyzji jak najszybciej.