Niepubliczna Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego Gdańskiego Klubu Sportowego Gedania 1922 w Gdańsku

Zapisz się

Mamy pięcioletnie doświadczenie we współpracy z placówką „Creogedania” wspierającą nauczanie domowe. Szkoła mistrzostwa sportowego dla zawodników-pasjonatów piłki nożnej i nie tylko. Oprócz rzetelnej edukacji na miarę potrzeb, możliwości i chęci uczniów szkoła zapewnia wysokiej jakości trening piłkarski.

Języki obce, które może wybrać uczeń:
klasy 1-6: angielski,
klasy 7-8: angielski, niemiecki.

Jak wspieramy swoich uczniów?

Realizując treści programowe dostosowujemy wymagania do potrzeb i możliwości uczniów, ograniczamy ilość prac domowych, uczniowie ze specyficznymi trudnościami korzystają z terapii. Zapewniamy wsparcie psychologa.

Dlaczego właśnie my?

Zarówno uczeń zdolny, jak i przeciętny oraz ten o szczególnych potrzebach znajdzie u naszych nauczycieli akceptację i mądre, życiowe wsparcie. Z sercem uczymy i wspieramy wychowanie.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Klaudia Terlecka
Numer telefonu: 785 804 020
Adres e-mail: sekretariat@gedania1922.pl

– Konsultacje
– Internetowa Platforma Edukacyjna
– Podręczniki

Dołącz do nas już dziś!

Pamiętaj, że ilość miejsc w tej szkole jest ograniczona! Zachęcamy do podjęcia decyzji jak najszybciej.