Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Grabinie z Oddziałem Przedszkolnym

Zapisz się

Przez ostatnie 6 lat realizujemy naszą misję: tworzymy przyjazną i bezpieczną placówkę, skupioną na wszechstronnym rozwoju ucznia. Dzięki doświadczonej kadrze pedagogicznej każde dziecko ma doskonałą opiekę i wsparcie. Zależy nam, aby rodzice byli częścią naszej społeczności i aktywnie uczestniczyli w życiu szkoły.

Jak wspieramy swoich uczniów?

Nasza placówka to nie tylko szkoła, to miejsce, gdzie każde dziecko znajdzie wsparcie i troskę na swojej edukacyjnej ścieżce. Dla nas indywidualne podejście to priorytet – niezależnie od zdolności czy wyzwań, stawiamy na rozwijanie potencjału każdego ucznia. Wierzymy, że troskliwe i dostosowane do potrzeb podejście sprawia, że nasi uczniowie osiągają sukcesy i rozwijają się nie tylko jako uczniowie, ale także jako młodzi ludzie gotowi na wyzwania przyszłości!

Dlaczego właśnie my?

Jesteśmy małą, przyjazną szkołą, w której ściśle współpracujemy z rodzicami w procesie wychowania dzieci w duchu otwartości i szacunku do drugiego człowieka. Dokładamy wszelkich starań, by każdy uczeń czuł się u nas dobrze i żeby nikt nie pozostał sam ze swoimi problemami. Nieustannie wspieramy dzieci w rozwijaniu ich pasji i zainteresowań.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Agnieszka Wester – Okłót
Adres e-mail: a.wester.oklot@gmail.com
Numer telefonu: 691 278 360
Anna Rawska
Adres e-mail: anna.rawska2@wp.pl
Numer telefonu: 668 135 762

– Blokowe egzaminy
– Konsultacje
– Internetowa Platforma Edukacyjna
– Podręczniki
– Zajęcia plastyczne
– Zajęcia sportowe

Dołącz do nas już dziś!

Pamiętaj, że ilość miejsc w tej szkole jest ograniczona! Zachęcamy do podjęcia decyzji jak najszybciej.