Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Lisach

Lisy 23 19-520 Banie Mazurskie

Jesteśmy małą, wiejską szkołą. Oprócz szkoły w nasz skład wchodzi również Niepubliczne Przedszkole „Bajkolandia”, gdzie przyjmujemy także uczniów z nauczania domowego do grupy „0”. Cechuje nas rodzinna atmosfera. Mamy wykwalifikowaną kadrę nauczycieli oraz świetną bazą dydaktyczną z nowoczesnymi pomocami.

Języki obce, które może wybrać uczeń:
klasy 1-8: angielski, niemiecki.

Jak wspieramy swoich uczniów?

Wysyłamy swoim uczniom wszelkie
informacje o konkursach. Uczniowie z ED mogą brać udział w zajęciach dodatkowych, a także jeżeli jest taka potrzeba w zajęciach stacjonarnych. Nasi nauczyciele w miarę potrzeb wspierają uczniów nauczania domowego w nauce w trakcie całego roku szkolnego. Nauczyciele dbają o przyjazną uczniowi atmosferę podczas egzaminów klasyfikacyjnych.

Dlaczego właśnie my?

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Lisach wraz z Przedszkolem „Bajkolandia” to miejsce przyjazne uczniom, bezpieczne i w pełni przygotowane do kształcenia kompetencji, które są niezbędne w życiu. Podchodzimy do każdego ucznia indywidualnie, staramy się zapewnić mu komfort podczas egzaminów. Zapraszamy uczniów i rodziców do kontaktu z nami także podczas trwania całego roku szkolnego.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Justyna Cybulska

sp.lisy@edukator.lomza.pl

Dołącz do nas już dziś!

Pamiętaj, że ilość miejsc w tej szkole jest ograniczona! Zachęcamy do podjęcia decyzji jak najszybciej.