Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Im. Św. Tomasza z Akwinu w Brzegu

Zapisz się

Misją naszego liceum jest kontynuacja wartości i metod pracy naszej szkoły podstawowej, która istnieje już prawie 11 lat. Stawiamy na zindywidualizowany proces edukacji, nauczanie domowe oraz nowoczesne metody pracy z dziećmi. Jesteśmy wyjątkową szkołą na terenie województwa opolskiego, położoną tuż przy granicy z województwem dolnośląskim.

Zasady rekrutacji do naszej szkoły:
Szkoła przeprowadza obowiązkowe rozmowy rekrutacyjne.

Klasa 1 i 2 – 90 pkt (uzyskanych na podstawie wyników egzaminu ósmoklasisty oraz z ocen ze świadectwa z 8 klasy).
Klasa 3 – średnia minimum 4,0 z klasy 2 szkoły ponadpodstawowej.

Jak wspieramy swoich uczniów?

Dla naszych uczniów organizujemy spotkania integracyjne w pięknym historycznie, kulturowo i przyrodniczo zakątku Polski. Oferujemy zajęcia dodatkowe i warsztaty. Dajemy możliwość wyrobienia karty rowerowej oraz wzięcia udziału w koloniach letnich i zimowych. Jesteśmy gotowi do pomocy w przezwyciężaniu problemów edukacyjnych, o których możemy porozmawiać podczas konsultacji. Organizujemy też egzaminy, które przeprowadzane są w przyjenej atmosferze, oraz pomagamy w organizacji zakwaterowania. Ponadto oferujemy pomoc w sprawach administracyjnych.

Dlaczego właśnie my?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu uczniów w edukacji domowej i sami jesteśmy jej praktykami. Dzięki temu potrafimy dostrzec i zrozumieć potrzeby uczniów oraz ich rodzin. Zapisując się do nas, będą Państwo mieć kontakt z niezwykłą bazą edukacyjno-kulturalną. Jesteśmy organizatorami wielu eventów na terenie naszego powiatu. Nasi uczniowie – oprócz typowych umiejętności szkolnych – rozwijają się również w kierunkach artystycznych, aktorskich, plastycznych czy muzycznych. Ich projekty są doceniane i nagradzane. Serdecznie zapraszamy do obserwacji naszych działań na Facebooku i na naszej stronie internetowej.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Magdalena Krzemowska
Numer telefonu: 795 426 933
e-mail: ed.swtomasz@gmail.com

– Blokowe egzaminy
– Indywidualny opiekun
– Integracja
– Konsultacje
– Internetowa Platforma Edukacyjna

Dołącz do nas już dziś!

Pamiętaj, że ilość miejsc w tej szkole jest ograniczona! Zachęcamy do podjęcia decyzji jak najszybciej.