Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Załużu

Zapisz się

Społeczna szkoła podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Załużu powstała w 2011 r. Jest miejscem ukierunkowanym wsparcie ucznia i jego na rozwój. Duży nacisk kładziemy na integrację międzypokoleniową oraz współpracę z różnymi instytucjami. Prowadzimy edukację opartą o nowe technologie,  wykorzystujemy narzędzia TIK, które uatrakcyjniają zajęcia.

Aby zapisać dziecko do naszej szkoły, konieczna jest osobista wizyta w placówce w momencie złożenia dokumentów.

Jak wspieramy swoich uczniów?

Oferujemy uczniom szereg zajęć dodatkowych, które rozwijają ich kreatywność i wyrównują braki edukacyjne (zajęcia językowe, wyrównawcze, taneczne, muzyczne).

Staramy się aktywizować naszych uczniów, wzmacniamy ich samoocenę, uczymy jak radzić sobie z niepowodzeniami. Podchodzimy indywidualnie do naszych wychowanków, zapewniamy  profesjonalne wsparcie psychologiczne i pedagogiczne.

Szkoła nasza jest placówką przyjazną edukacji domowej, znana jest nam specyfika spełniania obowiązku szkolnego poza szkołą. Akceptujemy decyzje rodziców i wspieramy ich w tym. Staramy się, żeby egzaminy klasyfikacyjne odbywały się w przyjaznej atmosferze, zapraszamy uczniów edukacji domowej do czynnego uczestniczenia w życiu społecznym szkoły poprzez szkolne wydarzenia i wycieczki.

Dlaczego właśnie my?

Nauka z nami to gwarancja bezpiecznej i przyjaznej atmosfery, doświadczonej i wyspecjalizowanej kadry pedagogicznej, indywidualnego podejścia do każdego ucznia, współpracy z rodzicami i środowiskiem lokalnym.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Barbara Jaremkiewicz
Adres e-mail: basia.pl24@wp.pl
Numer telefonu: 789 575 820

– Blokowe egzaminy
– Indywidualny opiekun
– Integracja, Konkursy
– Konsultacje
– Wsparcie dla uczniów z orzeczeniem
– Internetowa Platforma Edukacyjna
– Podręczniki
– Uroczystości
– Zajęcia plastyczne
– Zajęcia sportowe

Dołącz do nas już dziś!

Pamiętaj, że ilość miejsc w tej szkole jest ograniczona! Zachęcamy do podjęcia decyzji jak najszybciej.