Społeczne Liceum Ogólnokształcące imienia księdza profesora Józefa Tischnera w Tarnowie

Zapisz się

Jesteśmy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym prowadzonym przez Tarnowskie Towarzystwo Oświatowe od 33 lat. Nasi uczniowie decydują o wyborze rozszerzeń z następujących przedmiotów: język polski, język angielski, matematyka, chemia, biologia, geografia, informatyka i historia – w dowolnej konfiguracji. Nasze największe atuty to dostępność nauczycieli, indywidualne konsultacje oraz bogate życie społeczności szkolnej.

Jak wspieramy swoich uczniów?

Zapewniamy bezpieczeństwo naszym uczniom poprzez wszechstronny rozwój edukacyjny i społeczny. Budujemy misję naszej szkoły na podstawie filozofii naszego patrona – ks. prof. Józefa Tischnera. Opieramy się na takich wartościach jak wolność, prawda i dobro.

Dlaczego właśnie my?

Wybierając naszą szkołę, uczniowie mogą liczyć na:

– dostępność wszystkich nauczycieli
– różnorodność oferty edukacyjnej
– indywidualizację pracy
– rozwijanie zainteresowań
– częste badanie wyników nauczania
– dobre przygotowanie do matury

Co więcej, w 2023 roku zajęliśmy 7. miejsce w rankingu Liceów Ogólnokształcących w Tarnowie.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Hanna Spala – dyrekcja i koordynator
Numer telefonu: 14 621 59 99 wew. 23
e-mail: dyrektor@tischnerslo.pl

Anna Siedlik – sekretarz i koordynator edukacji domowej
Numer telefonu: 14 621 59 99 wew. 25
e-mail: sekretariat@tischnerslo.pl

– Blokowe egzaminy
– Indywidualny opiekun
– Integracja
– Konsultacje
– Opieka psychologiczna
– Internetowa Platforma Edukacyjna

Dołącz do nas już dziś!

Pamiętaj, że ilość miejsc w tej szkole jest ograniczona! Zachęcamy do podjęcia decyzji jak najszybciej.