Szkoła Podstawowa Fundacji “Elementarz” z Oddziałem Przedszkolnym im. Św. Stanisława Kostki w Golcach

Zapisz się

Naszymi wychowankami są dzieci z najbliższego środowiska. Nasz cel opiera się na wszechstronnym rozwoju dziecka na miarę jego możliwości w twórczej, przyjaznej atmosferze i poczuciu bezpieczeństwa.

Języki obce, które może wybrać uczeń:
klasy 1-6: angielski,
klasy 7-8: angielski, niemiecki.

Jak wspieramy swoich uczniów?

Przekazujemy uczniom wymagania edukacyjne i wymagania egzaminacyjne. Dodatkowo wypożyczamy podręczniki dla chętnych rodziców. Nasza szkoła chętnie udziela konsultacji po wcześniejszym wskazaniu takiej potrzeby i ustaleniu terminu. Termin egzaminów klasyfikacyjnych ustalany jest indywidualnie z rodzicami.

Dlaczego właśnie my?

Nasza szkoła utrzymuje stały kontakt z rodzicami, aby wesprzeć uczniów i rodziców w toku nauczania. Przesyłamy, na potrzeby uczniów, dodatkowe materiały lub próbne testy, które pozwolą nabrać uczniom pewności siebie.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Ewa Powęzka

tel. 697 258 012

sp.golce@elementarz.edu.pl

Dołącz do nas już dziś!

Pamiętaj, że ilość miejsc w tej szkole jest ograniczona! Zachęcamy do podjęcia decyzji jak najszybciej.