Szkoła Podstawowa Szczecińskiej Fundacji Talent-Promocja-Postęp

Zapisz się

Kameralna placówka położona w pięknej, zacisznej okolicy w bezpośredniej bliskości jeziora Dąbskiego i plaży z zielonym terenem przyszkolnym. Ponad 30-letnia tradycja nauczyła nas indywidualnego podejścia do uczniów, traktowania z szacunkiem, rozumienia swoistych potrzeb każdego z nich. Nikt tu nie jest anonimowy i nie ginie w tłumie. Znamy mocne strony, uzdolnienia i możliwości naszych uczniów. Zauważamy też sytuacje, w których musimy ich wspierać. Nasi nauczyciele to niezmiennie od lat świetni specjaliści w swoich dziedzinach i przede wszystkim ludzie z empatią i pasją. Ich pasja to praca, a jej kierunek to uczniowie, których wspierają, inspirują i uczą odkrywać świat. Uczniowie mogą na nich liczyć w każdej sytuacji.

Języki obce, które może wybrać uczeń:
klasy 1-6: angielski,
klasy 7-8: angielski, niemiecki.

Jak wspieramy swoich uczniów?

Każdy uczeń jest inny i inne są Jego potrzeby. W edukacji domowej stawiamy na wspierającą komunikację w oparciu o profesjonalizm i życzliwość. Szkoły nie można się bać:) Jesteśmy znani z dobrze organizowanej opieki psychologiczno-pedagogicznej, którą objęci są uczniowie o specjalnych potrzebach edukacyjnych, uczniowie ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się i inni uczniowie z różnorodnymi problemami. Naszą pracę w tym zakresie wspierają specjaliści w dziedzinie pedagogiki specjalnej, doradztwa zawodowego, logopedii, neurologopedii, socjoterapii, muzykoterapii i dietetyki.

Dlaczego właśnie my?

W naszej codziennej pracy stawiamy na atmosferę zrozumienia i wzajemnego szacunku, a najważniejszym podmiotem naszej pracy jest uczeń.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Agnieszka Julczuk
edu.dom@tpp.edu.pl

Dołącz do nas już dziś!

Pamiętaj, że ilość miejsc w tej szkole jest ograniczona! Zachęcamy do podjęcia decyzji jak najszybciej.