Szkoła Podstawowa Terapeutyczna “Chocimska” w Warszawie (dla uczniów z orzeczeniem)

O szkole

Nasza szkoła to miejsce stworzone z myślą o potrzebach dzieci i młodzieży w spektrum autyzmu i z zespołem Aspergera. Uczniom zapewniamy możliwość rozwoju, komfort i bezpieczeństwo. Kadrę szkoły tworzą doświadczeni terapeuci, psychologowie i pedagodzy.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą placówką –  możemy spotykać się z kandydatami przez Google Meets, choć chętnie poznajemy osobiście rodziny, by mogły dobrze poczuć się w relacji z nami.

Jak wspieramy swoich uczniów?

Każdemu dziecku zapewniamy cztery terapie indywidualne: integrację sensoryczną, logopedię, terapię pedagogiczną, zajęcia z psychologiem oraz dwie terapie grupowe: tus i socjoterapię – udział w imprezach i eventach szkolnych, dostęp do Internetowej Platformy Edukacyjnej.

Uczniów edukacji domowej zapraszamy na wszystkie wydarzenia szkoły, eventy oraz wycieczki. Dodatkowo organizujemy:

• TUS + JUDO – cykl 12 sobotnich spotkań,
  • warsztaty przedświątecznie dla dzieci i rodziców ( przed Bożym Narodzeniem oraz Wielkanocą),
  • półkolonie zimowe w ferie z elementami terapii ( 2 tygogdnie) oraz półkolonie wakacyjne (1 tydzień),
  • 3 tygodnie kolonii wyjazdowych z elementami terapii w góry, mazury oraz nad morze.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Karolina Łukasiewicz
Adres e-mail: karolina.lukasiewicz@terapeuci.org.pl
Numer telefonu: 575 737 173

– Blokowe egzaminy
– Indywidualny opiekun
– Integracja
– Konkursy
– Konsultacje
– Wsparcie dla uczniów z orzeczeniem
– Internetowa Platforma Edukacyjna
– Podręczniki

Dołącz do nas już dziś!

Pamiętaj, że ilość miejsc w tej szkole jest ograniczona! Zachęcamy do podjęcia decyzji jak najszybciej.