Dwujęzyczna Prywatna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Bućko w Wasilkowie

Zapisz się

O szkole

Jesteśmy szkołą przyjazną nauczaniu domowemu. Z roku na rok w naszej szkole rośnie społeczność edukatorów domowych, co jest dla nas powodem do dumy. Wspieramy naszych uczniów na każdym etapie nauki. Dokładamy wszelkich starań, aby rodzice, którzy podejmują się pełnienia roli nauczyciela dla własnego dziecka otrzymali od nas należyte wsparcie.

Jak wspieramy swoich uczniów?

Wszyscy uczniowie szkoły mogą skorzystać z bezpłatnego wsparcia podczas całego roku szkolnego. Zapewniamy dostęp do Platformy Nauczania Domowego oraz możliwość udziału w zajęciach on-line z przedmiotów objętych podstawą programową. Prowadzimy bezpłatne konsultacje z nauczycielami w siedzibie szkoły lub on-line. Dzieci mogą także uczestniczyć w zajęciach dodatkowych oraz brać udział w konkursach organizowanych przez szkołę. Istnieje możliwość blokowego zdawania egzaminów, które odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze.

Dlaczego właśnie my?

Od kilku lat do uczniów naszej szkoły dołączają dzieci rozpoczynajace naukę w trybie nauczania domowego. Jest to dla nas ogromny dowód zaufania ze strony rodziców, którzy wiedzą, że w naszej szkole zawsze mogą liczyć na wsparcie, konsultacje oraz egzaminy przeprowadzone w bezstresowej atmosferze.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu z koordynatorem edukacji domowej w naszej szkole, który chętnie odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości.

Katarzyna Tymińska

tel. 501 508 195

tekakwita.dyrektor@gmail.com

Dołącz do nas już dziś

Ciesz się edukacją na miarę XXI w.

Galeria

Opinie o nas:

Maria

Po pierwszym roku mam bardzo pozytywne odczucia względem szkoły. Zaangażowany koordynator, cudowna Pani dyrektor, przyjazna kadra, bezstresowo przeprowadzony egzamin czyli wszystko to, czego ludzie zastanawiający się nad ED potrzebują. Do tego w jednym miejscu 🙂 Polecam