wirtualny nauczyciel Mindo

Wirtualny Nauczyciel Mindo na naszej platformie – co to jest i jak działa?

Na naszej platformie edukacyjnej od września pojawi się nowa funkcja – Wirtualny Nauczyciel. Będzie on wsparciem w Twojej codziennej nauce. Jak z niego korzystać, jakie będzie miał funkcje i w czym może Ci pomóc? Wyjaśniamy!

Poznaj Wirtualnego Nauczyciela!

Wyobraź sobie, że masz do dyspozycji wirtualnego asystenta, który pomaga Ci w codziennej nauce – wyjaśnia trudne zagadnienia, omawia w prosty sposób wybrany temat albo podpowiada, jak krok po kroku rozwiązać zadanie, które sprawia Ci kłopot. Już od września na naszej Internetowej Platformie Edukacyjnej pojawi się nowa funkcja – Wirtualny Nauczyciel, który będzie wsparciem w Twojej edukacji.

Dzięki Wirtualnemu Nauczycielowi masz sprawdzoną wiedzę zawsze pod ręką. Jest to bezpieczne narzędzie, które bazuje na materiałach znajdujących się na naszej platformie. Nie wymyśla i zawsze trzyma się tematu. Nie ma więc obaw, że będzie podawał błędne lub nieprawdziwe informacje.

Wirtualny Nauczyciel wspiera samodzielną naukę i pozwala na zdobywanie wiedzy bez presji i stresu. Jeśli czegoś nie umiesz lub nie rozumiesz, możesz śmiało poprosić go o pomoc. Wirtualny Nauczyciel naprowadzi Cię na rozwiązanie i pokaże Ci krok po kroku, jak do niego dojść. Jest on dostępny 24 godziny przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu możesz uczyć się kiedy tylko masz na to czas i ochotę.

Narzędzie będzie dostępne w formie miesięcznej subskrypcji. Płacąc jak za jedne korepetycje, otrzymasz wiedzę bez limitu!

Wirtualny Nauczyciel Mindo

Zobacz opinię o Mindo: Mam pozytywne wrażenia z rozmowy z wirtualnym nauczycielem. Odpowiedział na każde z moich pytań, bardziej ogólnie lub bardziej szczegółowo, w zależności od sposobu sformułowania pytania. Podawał ważne informacje i daty oraz rozszerzał informacje podane na platformie. Dzięki niemu można zadać pytanie na dowolny temat sprawiający trudność i uzyskać satysfakcjonujące wyjaśnienie.

Jak otrzymać dostęp do Wirtualnego Nauczyciela?

Aby móc korzystać z Wirtualnego Nauczyciela, musisz mieć dostęp do Internetowej Platformy Edukacyjnej, na której zebrana jest niezbędna wiedza z podstawy programowej. Znajdują się na niej interaktywne ćwiczenia, nagrania audio i wideo, a także zajęcia online z nauczycielami. Platforma jest więc ogromnym wsparciem w edukacji domowej. Ułatwia naukę oraz pozwala uwolnić czas i potencjał naszych uczniów!

Jak otrzymać dostęp do platformy i Wirtualnego Nauczyciela?

• Jeśli nie jesteś naszym uczniem, ale chcesz otrzymać wsparcie w formie platformy edukacyjnej, możesz wykupić jeden z naszych pakietów. Mając dostęp do platformy, możesz zdecydować się na subskrypcję Wirtualnego Nauczyciela.

Sprawdź pakiety

• Jeżeli jesteś uczniem jednej z naszych szkół, otrzymasz od nas bezpłatny dostęp do platformy. Płatna będzie jedynie miesięczna subskrypcja Wirtualnego Nauczyciela. Możesz ją wykupić w każdej chwili, a gdy nie spełni Twoich oczekiwań – bezpiecznie anulować.

Weź udział w rekrutacji

Jak wykorzystać Wirtualnego Nauczyciela w nauce?

Przede wszystkim pamiętaj, że narzędzia takie jak Wirtualny Nauczyciel, są jedynie wsparciem w nauce i nie powinny zastępować samodzielnego myślenia. Nie szukaj gotowych rozwiązań, a poproś o wytłumaczenie, wyjaśnienie czy omówienie danego zagadnienia.

Oto kilka praktycznych przykładów, jak Wirtualny Nauczyciel może pomóc Ci w codziennej nauce!

Wyjaśnienie pojęć

Jeśli przygotowujesz się do egzaminu, z pewnością masz do przyswojenia wiele pojęć. Wirtualny Nauczyciel może Ci je wyjaśnić! Może przygotować dla Ciebie listę przydatnych pojęć wraz z definicjami, co znacznie usprawni Twoją naukę.

Wyjaśnienie zjawisk lub procesów

Ucząc się takich przedmiotów, jak fizyka, chemia czy geografia, z pewnością spotykasz się ze zjawiskami lub procesami, których nie do końca rozumiesz. Wirtualny Nauczyciel może w prosty sposób wyjaśnić Ci ich działanie i omówić to na konkretnym przykładzie.

Mindo Wirtualny Nauczyciel

Zobacz opinię o Mindo: Czat szybko i sprawnie reaguje na wpisane pytania, a dodatkowo potrafi rozwinąć swoją odpowiedź. Chat odpowiedział na wszystkie moje pytania, nawet te, które wymagały uwzględnienia wielu perspektyw.

Przygotowanie notatek

Gdy masz dużo nauki, przygotowanie notatek z wielu różnych przedmiotów i tematów to nie lada wyzwanie. Z pomocą Wirtualnego Nauczyciela możesz w szybki sposób wygenerować notatki dotyczące wybranego zagadnienia. Dzięki temu będziesz mógł od razu przejść do nauki, zamiast godzinami przeglądać książki i strony internetowe.

Wytłumaczenie zadań

Gdy rozwiązujesz zadania, np. z matematyki czy fizyki, zapewne co jakiś czas trafiasz na takie, którego nie rozumiesz. Próbujesz je rozwiązać na różne sposoby, ale wynik wciąż się nie zgadza. Z pomocą przychodzi Wirtualny Nauczyciel, który wytłumaczy Ci zadanie krok po kroku.

Zebranie informacji w tabeli

Przygotowujesz się do egzaminu i chcesz zebrać informacje w przyjaznej formie? Wirtualny Nauczyciel może zaprezentować wybrany temat np. w formie tabeli. W ten sposób nauka będzie znacznie prostsza i przyjemniejsza!

Chcesz otrzymać dostęp do pewnego i sprawdzonego narzędzia, które ułatwi Ci codzienną naukę? Weź udział w rekrutacji do Centrum Nauczania Domowego i uzyskaj bezpłatny dostęp do najlepszej platformy, na której masz opcję wykupienia subskrypcji Wirtualnego Nauczyciela. Jeśli nie chcesz być zapisany do żadnej z naszych szkół, możesz wybrać jeden z pakietów, a następnie wykupić subskrypcję Wirtualnego Nauczyciela. Sam zdecyduj, którą opcję wolisz!