Jak uczymy w Centrum Nauczania Domowego?

Wspieramy uczniów i rodziców w Edukacji Domowej. Oferujemy narzędzia i rozwiązania, które są niezwykle pomocne w tej formie kształcenia.

Dostosowujemy naukę do potrzeb ucznia.

ikonka
Stawiamy na wolność i elastyczność.
ikonka
Spersonalizowany tryb kształcenia.
ikonka
Możliwość nauki bez presji.

Platforma Nauczania Domowego

Internetowa Platforma Edukacyjna - widok główny

To miejsce, w którym udostępniamy Wam wszystkie materiały do przyjemnej i wygodnej nauki w domu (lub innym dowolnym miejscu).

Platforma jest dostępna 24 godziny 7 dni w tygodniu. Takie rozwiązanie pozwala na naukę dostosowaną do indywidualnych potrzeb – naukę kiedy i jak chcesz.

 

 

Organizacja czasu i nauki

Platforma zawiera zadania interaktywne, gry, filmy, ćwiczenia oraz testy z całej podstawy programowej. Materiał podzielony jest na 4 pory roku. Każda pora roku ma 9 tygodni. Tydzień zawiera 2-10 lekcji, które pozwalają opanować niezbędną wiedzę.

Internetowa Platforma Edukacyjna - podział roku na tygodnie
Internetowa Platforma Edukacyjna - postęp nauki

Nauka połączona z przyjemnością

Domowi, czyli nasi uczniowie nie otrzymują ocen. Nasz system motywacji opiera się na grywalizacji. Platforma umożliwia zdobywanie uczniom odznak za wyznaczone aktywności na platformie. Uczniowie dostają nagrody za realizację materiału oraz udział w licznych konkursach. Na koniec roku szkolnego uczeń z największą ilością odznak otrzymuje nagrodę (oczywiście udział w tej zabawie nie jest obowiązkowy).

Nauka nie tylko przez Internet

Platforma umożliwia naukę nie tylko online. W każdym tygodniu nauki uczniowie znajdą karty pracy do wydrukowania, z ćwiczeniami powtórzeniowymi.

Wsparcie doświadczonych nauczycieli

W Centrum Nauczania Domowego cały czas możesz korzystać ze wsparcia wykwalifikowanej kadry nauczycieli i specjalistów w dziedzinie Edukacji Domowej. Kontakt możliwy jest za pośrednictwem platformy, ale także poprzez telefon.

Jesteśmy w stałym kontakcie dzwoniąc i pytając, czy możemy w czymś pomóc.

Internetowa Platforma Edukacyjna - webinaria z nauczycielami
Dziecko przy laptopie

Webinaria systematyzujące wiedzę

Na zakończenie każdego tygodnia nauki organizowane się webinaria online z nauczycielami, podsumowujące materiał z minionych dni. Nauczyciel prowadzi spotkanie w oparciu o tablicę interaktywną. Zajęcia trwają 60 minut i odbywają się w formie wideokonferencji na naszej platformie.

Materiały i zajęcia dodatkowe

Dbamy o rozwój dzieci. Oferujemy dostęp do materiałów dodatkowych. Rozwijamy zainteresowania i pobudzamy kreatywność!

Internetowa Platforma Edukacyjna - zajęcia dodatkowe
Internetowa Platforma Edukacyjna - zajęcia dodatkowe
Dziecko przy laptopie

Rozwój kompetencji XXI wieku

W CND stawiamy na rozwój kompetencji na miarę XXI wieku – aktywne słuchanie, budowanie nawyków, umiejętność szukania informacji, praca
w grupie… Świat idzie do przodu, wiemy jak ważne jest przygotowanie dzieci na współczesną rzeczywistość. Uczymy w oparciu o założenia edukacji 4.0 – skłaniając dzieci do samodzielnego myślenia, zarządzania czasem, dobrej organizacji, unikając natomiast nadmiaru wiedzy teoretycznej.

Dzięki naszych narzędziom i rozwiązaniom możesz z łatwością zorganizować, zaplanować i spersonalizować naukę.

Dajemy Wam wsparcie na każdym kroku i etapie nauki!

 

Zapisz się!